Jubileuszowy Wrzosowy Konkurs Ziołowego Zakątka!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Ziołowy Zakątek wkrótce będzie miał dwa lata! Sama nie mogę w to uwierzyć!

Chciałabym, aby ta rocznica była dla Was tak miła jak dla mnie, dlatego przygotowałam dla Was specjalny, wrzosowy konkurs! Aby nie trzymać Was w niepewności: nagrodą będzie zestaw 12 sztuk przepięknych wrzosów, ufundowanych przez moich Rodziców, którzy są producentami roślin wrzosowatych. Moi Rodzice, jak to bywa w firmach rodzinnych, wkładają w produkcję wrzosów całe serce (i mnóstwo, mnóstwo wysiłku i nieprzespanych godzin) dlatego rośliny są przepiękne!

Jeśli nie mieliście do tej pory kontaktu z ogrodowymi odmianami wrzosów, może Was zaskoczyć ich różnorodność i kolorystyka, odmienne od skromnego (lecz nadal pięknego) wrzosu pospolitego Calluna Vulgaris. Dla zaostrzenie apetytu w dalszej części notki, będziecie mogli zobaczyć więcej zdjęć mojego autorstwa (wszystkie przygotowane pierwszego września) oraz poznać (bardzo proste!) zasady konkursu.

 

Zapraszam Was serdecznie tym bardziej, że przewiduję aż dwa zestawy do wysłania.

ps. Jeśli nie chcecie czekać na rozwiązanie konkursu,  możecie zakupić nasze wrzosy na Allegro :-) Bardzo możliwe, że ja będę obsługiwać transakcję:-)

Jeśli lubicie kolorowe rośliny z pewnością spodobają się Wam wrzosy:) Fragment naszej szkółki.

 

Jedne z moich lubionych wrzosów.. Dwukolorowe Twin Girls.


I drugie ulubione: TrioGirls, które wyglądają jak paleta malarska..

Jeśli wrzosy się Wam podobają, zapraszam do konkursu!


Zasady konkursu

1.  Podobają się Wam wrzosy i chcecie otrzymać żywe rośliny. Równie dobrze możecie je rozdać Mamie, Babci, przyjaciołom.. posadzić na balkonie, tarasie, ogrodzie, skalniaku, postawić sobie jedną na biurku.. Jeśli sądzicie, że 12 sztuk to dla Was za dużo, równie dobrze mogę Wam wysłać mniejszą ilość:-)

2. Konkurs jest organizowany na zasadzie candy tj. wystarczy zostawić wpis pod tą notką, odpowiedzieć na krótkie pytanie oraz czekać na wynik losowania:-)

3. Pod tą notką chciałabym abyście napisali co się Wam podoba a co nie w Ziołowym Zakątku, co chcielibyście zmienić, jakie przepisy albo teksty chętnie przeczytalibyście (więcej recenzji książek? może recenzje ciekawych krakowskich knajpek? relacje z wycieczek? poradnik np. jak wybrać noże?). Prawda, że proste zadanie? :-)

4. Jeśli posiadacie własny blog proszę o umieszczenie banneru konkursu na Waszej stronie (oczywiście tylko na czas trwania konkursu, najlepiej na pasku bocznym:)). Oto banner do pobrania:

Wrzosowy Konkurs!

kod html:

<a href="https://klaudynahebda.pl/2011/09/jubileuszowy-wrzosowy-konkurs-ziolowego-zakatka/"><img src="https://klaudynahebda.pl/wp-content/uploads/2011/09/wrzosybanner.jpg" alt="Wrzosowy Konkurs!" width="208" height="292" /></a>

(mam nadzieję, że kod działa: jeśli będą z nim jakieś problemy, dajcie znać!)


4. Zostawiając notkę pod postem proszę zalogujcie się ze swojego konta Blogger lub WordPress. Jeśli nie macie strony internetowej proszę o podanie adresu email (będę musiała zidentyfikować zwycięzców:))

5. Jeśli jesteście zza granicy możecie brać udział w konkursie, ale rośliny wyślę tylko w obrębie granic Polski (!). Do Waszej Mamy, Cioci, Przyjaciółki etc.

6. Zwycięzcę poproszę o przesłanie zdjęcia wrzosów tam, gdzie docelowo się znajdą. Nie ważne  czy na  biurku czy na balkonie. Zdjęciem podzielę się w poście:)

7. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie Ziołowy Zakątek na FB (oczywiście nie jest to obowiązkowe:)).

8.  Rozwiązanie konkursu nastąpi 12 września w drugą rocznicę powstania Ziołowego Zakątka.  Wylosuję dwóch szczęśliwców, którym wyślę wrzosy kurierem na własny koszt.To chyba wszystko, miłej zabawy!

 

Jeden z ulubionych wrzosów naszych klientów. Calluna Vulgaris var. Athene.