Jubileuszowy konkurs Ziołowego Zakątka!

Dzień dobry,

Niedawno pisałam Wam o tym, co Ziołowy Zakątek robił przez ostatni rok oraz jakie są plany i pomysły na dalszą działalność :-) Obiecałam także, że przygotuję dla Was jubileuszowy konkurs – oto i on!

W konkursie można prosto, łatwo i przyjemnie, wygrać zestaw 12 wrzosów – część z Was zapewne wie, że moi Rodzice są producentami wrzosów (sprzedają je również na Allegro, ale sezon wrzosowy w naszym gospodarstwie ma się już ku końcowi) i dlatego proponuję miłośnikom roślin i koloru właśnie wrzosowy zestaw :-)

Zapraszam!

ps. jeśli interesuje Was rozwiązanie konkursu z Helionem: myślę,że w przyszłym tygodniu uda się nam razem z panią z Helionu wyłonić zwycięzców!:)

 

 

 

Jeśli wrzosy się Wam podobają, zapraszam do konkursu!


Zasady konkursu

1. Podobają się Wam wrzosy i chcecie otrzymać żywe rośliny. Równie dobrze możecie je rozdać Mamie, Babci, przyjaciołom.. posadzić na balkonie, tarasie, ogrodzie, skalniaku, postawić sobie jedną na biurku.. Jeśli sądzicie, że 12 sztuk to dla Was za dużo, równie dobrze mogę Wam wysłać mniejszą ilość:-)

2. Konkurs jest organizowany na zasadzie candy tj. wystarczy zostawić wpis pod tą notką, odpowiedzieć na krótkie pytanie oraz czekać na wynik losowania:-)

3. Pod tą notką chciałabym abyście napisali co się Wam podoba i/lub co nie w Ziołowym Zakątku, oraz jakie tematy chcielibyście,żebym poruszała?

4. Jeśli posiadacie własny blog proszę o umieszczenie banneru konkursu na Waszej stronie (oczywiście tylko na czas trwania konkursu, najlepiej na pasku bocznym:)). Oto banner do pobrania:

Wrzosowy Konkurs!

kod html:

<a href=" https://klaudynahebda.pl/konkurs-wrzosy/"><img src="https://klaudynahebda.pl/wp-content/uploads/2011/09/wrzosybanner.jpg" alt="Wrzosowy Konkurs!" width="208" height="292" /></a>

(mam nadzieję, że kod działa: jeśli będą z nim jakieś problemy, dajcie znać!)


4. Zostawiając notkę pod postem proszę zalogujcie się ze swojego konta Blogger lub WordPress. Jeśli nie macie strony internetowej proszę o podanie adresu email (będę musiała zidentyfikować zwycięzców:))

5. Jeśli jesteście zza granicy możecie brać udział w konkursie, ale rośliny wyślę tylko w obrębie granic Polski (!). Do Waszej Mamy, Cioci, Przyjaciółki etc.

6. Zwycięzcę poproszę o przesłanie zdjęcia wrzosów tam, gdzie docelowo się znajdą. Nie ważne czy na biurku czy na balkonie. Zdjęciem podzielę się w poście:)

7. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie Ziołowy Zakątek na FB (oczywiście nie jest to obowiązkowe:)).

8. Odpowiedzi można przesyłać do piątku 28 września, do godziny 12 – w weekend jadę na wesele kuzynki i nie będę miała możliwości zorganizować podsumowania. Wrzosy chciałabym wysłać w kolejnym tygodniu, na własny koszt, kurierem UPS. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w przeciągu trzech dni (będę pisać maile dla zwycięzców) i nie poda mi swojego adresu, nagroda przypada następnej osobie: to są żywe rośliny, które teraz wyglądają bardzo ładnie, i chciałabym, żeby dostała je osoba, która lubi tego typu ozdoby:) Do wygrania są wrzosy, nie ma możliwości dostania ekwiwalentu w gotówce. To chyba tyle, zapraszam!