[Vlog] Projekty wiosenne!

Kategorie:
Podziel się z innymi:
wiosna-9075

Dzień dobry,

Pozdrawiam Cię serdecznie!
Miałam bardzo pracowity tydzień, dlatego dziś podrzucam Ci króciutkie video w którym powiem co będziemy robić:).

Jestem świeżo po warsztatach ziołowo-kosmetycznych, nadaję Wam olejki, robię mydła, piszę do magazynów kulinarnych, pracuję i inne takie przyjemności.. Jest strasznie zimno, ale w końcu czuję wiosnę!:)

 

Zapraszam do filmu, zaś oto streszczenie moich pomysłów!:)

  1. Masło shea – już powinniście dostać pierwsze partie paczuszek:-). Z tego co mi piszecie na Facebooku, Wam podoba się tak samo jak mi: jest miękkie i aksamitne:)
  2. Dzisiaj zrealizowałam jedno ze swoich marzeń czyli zrobiłam mydło z piwem i olejem konopnym! Będzie się nazywać: „Piwo i konopie, relaks pod prysznicem!”:)
  3. W przyszłym tygodniu zaczynamy Ziołowy Detoks, czyli będę Wam pokazywać proste przepisy detoksyfikacyjne. Pokrzywa, korzenie mniszka i inne takie:)
  4. Zrobimy sobie mydło, takie zupełnie dla początkujących. Pokrzywowo-kokosowe (najbliższe warsztaty mydlane u mnie 14 maja – można wstępnie rezerwować miejsca pod adresem [email protected],:)). Będzie na pewno, bo dziś nagrałam film z przygotowania:)
  5. Pracuję nad dostawą nowych olejków:). W ofercie będzie [prawdopodobnie]: Różane geranium (repellent na insekty, bardzo znany zwłaszcza przeciw kleszczowo, przynajmniej teoretycznie), będzie nowy olejek uspokajający/nasenny/relaksujący oraz być może bazylia (nie wiem, czekam na próbki) oraz, w końcu, mięta!
  6. Cały tydzień był meega zimny, dlatego nie chciało mi się wyciągać moich alembików. Mimo tego, z ciekawości przedestylowałam sobie hydrolat z młodziutkich liści brzozy i powiem Wam, że pachnie obłędnie. W przyszłym tygodniu będę robić hydrolat borowinowy oraz, eksperymentalnie, mirrowo-kadzidłowy (yay!! już ściągnęłam mirrę) ale to już na nowym sprzęcie:). Muszę go tylko podłączyć do gazu:)
  7. Będziemy robić domowy suplement diety z olejku z oregano.
  8. Ze względu na Wasze pytania oraz na pytania bliskiej mi osoby, wgłębiam się w temat candidii i pomyślałam, żeby od tej pory pokazywać też przepisy kulinarne, które są dobre w diecie dla osób z ze zdiagnozowaną przypadłością (jest to w sumie bardzo zbliżona dieta do paleo/nisko-glutenowej)
  9. Sakura – no ja wiem, że jest zimno, ale zdjęcia do projektu sakura same się nie zrobią! W ten weekend obejrzymy sobie ubiegłoroczne:)

To tyle, pozdrawiam Cię serdecznie!

Podobał Ci się ten post? Podaj dalej!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.