Projekt Sakura 2016! Dołącz się!

Kategorie:
Podziel się z innymi:
sakura-8565

Dzień dobry!

Po raz kolejny nadchodzi Front Kwitnących Wiśni czyli Polskie Hanami (tutaj przeczytasz więcej o hanami), a wraz z nim doroczna akcja Sakura!

Zanim zaczniemy:  wszystkie zdjęcia, które przysłaliście mi w ubiegłym roku, a nie pojawiły się na blogu, ujawnią się w przyszłym tygodniu, ku inspiracji!

Jak co roku, zapraszam Cię do dołączenia do akcji #sakura2016!

Co trzeba zrobić?

  1. Przeczytać czym jest hanami:)
  2. Upatrzyć sobie wiśnię lub wiśnipodobne drzewo
  3. Postać sobie pod nią, zatrzymać się na chwilę, posłuchać brzęczenia pszczół i się zrelaksować. Bez tego się nie liczy!:)
  4. Wyciągnąć aparat i zrobić zdjęcia, które przemawiają do Twojej duszy:)
  5. Wysłać mi jedno (tylko jedno) zdjęcie na maila [email protected] koniecznie w temacie „Sakura 2016” (inaczej się gubię, gubię!:)). W mailu napisać mi swój pseudonim czy jak życzysz sobie być podpisanym:). Bardzo ułatwisz mi pracę, jeśli zmniejszysz od razu zdjęcie (najszerszy bok  wystarczy że będzie miał 800px)
  6. Jeśli chcesz realizować projekt sakura na swoim blogu, zasada zabawy jest taka. Można wybrać tylko TRZY ZDJĘCIA kwiatów. Dlaczego trzy? Bo ja wiem, że kwiaty są piękne, ale wybór trzech uruchamia kreatywne myślenie i uważność fotograficzną!:). Jeśli chcesz wziąć udział w blogowej zabawie oraz chcesz, abym podlinkowała do Twojego bloga, wystarczy, że w mailu podasz mi link do Twojego posta z #ProjektSakura2016 (i w poście dodasz odnośnik do tej strony, bo może ktoś się skusi?:))
  7. Zdjęcia wysyłamy do 25 kwietnia. Tak, wiem, tego roku jest wcześniej wszystko, ale z drugiej strony, zawsze mamy problem z sakurowiczami z północy kraju, którzy mają kwitnienowe opóźnienie:)
  8. W długi weekend opublikuję WIELKĄ SAKUROWĄ GALERIĘ!

Wszystko jasne?:)

Szukasz inspiracji?

Tutaj znajdziesz mój wkład w projekt Sakura .

Tutaj natomiast znajdziesz masę inspiracji – galerię zdjęć sakurowiczów.

Czekam na Twoje!:)

Niech żyją kwitnące wiśnie! [czy tam mirabelki i morele]

Podobał Ci się ten post? Podaj dalej!

 

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.