Konkurs: bony zakupowe w sklepie ekologicznym.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Zanim zaproszę Was na kolejne posty w Ziołowym Zakątku (między innymi planuję koniecznie dokończyć serię o nożach oraz pokazać Wam bardzo ciekawą azjatycką restaurację w Krakowie), przygotowałam dla Was konkurs. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Jakiś czas temu pamiętam, że z zazdrością czytałam o zagranicznych inicjatywach, gdzie można było zamówić żywność ekologiczną prosto do domu. Wydaje się jednak, że w Polsce też wkrótce będzie to możliwe.
Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej powstał projekt Natoobe – platforma/sklep internetowy, który będzie zrzeszał rolników, producentów żywności ekologicznej, slow-food etc. Zamysł jest prosty: zamawiasz sobie co chcesz i dostajesz w jednej paczce. W sklepie mają się znaleźć produkty ekologiczne z różnych części świata (przetwory, słodycze, oleje), pieczywo dla osób które nie tolerują glutenu etc.

Powiem Wam, że sam pomysł zebrania różnych produktów w jednym miejscu wydał mi się bardzo fajny (teraz nie trzeba będzie liczyć tylko na targi i rynki), zobaczymy jak wypadnie w praktyce. Strona rusza 1 grudnia (ten czwartek), ale już teraz można wygrać bony zakupowe na kwotę 75  złotych.

ps. ten wpis jest wpisem promocyjnym. Tak, będę robić zakupy poza konkursem ;)

Negocjowałam taką kwotę, ponieważ wydaje mi się, że coś będziecie mogli sobie za te 50 złotych spokojnie wybrać – przesyłka w pierwszym tygodniu działania sklepu będzie darmowa. Jeśli wolicie, możecie poczekać też do czwartku i zobaczyć co platforma oferuje (ja nie uczestniczyłam w testach platformy, więc również czekam z niecierpliwością na zrealizowanie swoich bonów). Myślę, że pomysł na konkurs jest fajny i nagroda będzie dla Was ciekawa i w pewien sposób wartościowa.

No dobrze, jakie są zasady konkursu?

– W konkursie do wygrania jest 5 bonów po 75 złotych na zakupy w sklepie internetowym Natoobe. Są to bony rabatowe: możecie zrobić zakupy tylko za 50 złotych, możecie też kupić za większą kwotę i zrobić sobie “rabat”.

–  Konkurs trwa od dziś (29 listopad) do poniedziałku włącznie (5 grudzień).

– Bony są ważne do 31 stycznia 2012 ale uwaga (!) darmowa wysyłka będzie oferowana tylko do 8 grudnia, dlatego też, jeśli nie chcecie dopłacać do wysyłki, trzeba będzie pospieszyć się z realizacją.

Aktualizacja:

Uwaga dotycząca kosztów wysyłki (ważne!). Przedstawicielka Natoobe poinformowała mnie dziś,  że ze względów technicznych nie będzie możliwe skorzystanie równocześnie z darmowej wysyłki oraz z bonu promocyjnego ( promocje się nie łączą), o czym wcześniej nie wiedziała. .  Dlatego też wartość bonu wzrosła z 50 do 75 złotych, jednak zwycięzca pokrywa koszty wysyłki (najdroższa wysyłka kurierska to 25 złotych, najtańsza 9złotych, więc nie będziecie stratni).

– Będzie mi również miło, jeśli polubicie Ziołowy Zakątek na Facebooku.

– Zadanie konkursowe wygląda następująco:

Proszę w komentarzach napisać, w jaki sposób staracie się żeby Wasza kuchnia była zdrowa (lub jak wolicie: czym jest dla Was zdrowa kuchnia). Naprawdę, nie oczekuję jakichś górnolotnych stwierdzeń, bo wiadomo, że ciężko w 100% gotować zdrowo, ekologicznie, lokalnie (oczywiście przy założeniu, że chcemy to robić). Jeśli dla kogoś z Was zdrowa kuchnia jest bez sensu, też może wziąć udział w konkursie!

We wtorek rano wylosuję 4 osoby, które dostaną nagrodę (każda bon po 75 złotych). Dodatkowo, jedną osobę wyróżnię subiektywnie, za komentarz, który najbardziej przypadł mi do gustu i również otrzyma bon.

Bony dostaniecie e-mailem, więc proszę o podanie w polu komentarza aktualnego adresu e-mail, bo tak się będę z Wami kontaktować.

 

Mam nadzieję, że konkurs się Wam spodoba.  Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie do mnie w komentarzach albo via e-mail.

Miłego dnia!