Współpraca – blog kulinarny. Wpisy promocyjne.

 

Dzień dobry,

Trafiłaś/ trafiłeś na tę stronę, ponieważ przeglądałaś/przeglądałeś wpis promocyjny w Ziołowym Zakątku.

Moi stali czytelnicy wiedzą, że prowadzę blog w sposób otwarty oraz przejrzysty, postanowiłam jednak wprowadzić jeszcze więcej przejrzystości i dlatego stworzyłam kategorię “wpis promocyjny”. Chcę, aby odwiedzający mój blog zawsze czuli się tutaj komfortowo.

Współpracę na swoim blogu zawszę prowadzę w oparciu o jasne i czytelne zasady (więcej możesz przeczytać w dziale współpraca oraz reklama)

  • Co w praktyce oznacza adnotacja wpis promocyjny?

Wpis promocyjny oznacza, że danego produktu nie kupiłam sama ale otrzymałam go do testowania, przeprowadzenia konkursu etc. od określonej (zawsze wyszczególnionej w poście) instytucji.

  • Czym różni się wpis promocyjny od innych postów w Ziołowym Zakątku?

Oprócz tego, że otrzymałam dany sprzęt – niczym. Na łamach blogu rzetelnie opisuję te produkty, którymi jestem zainteresowana. W blog wkładam wiele czasu i wysiłku i dlatego zawsze staram się, aby czytelnicy dostali materiał/artykuł najlepszej jakości. Wpisy promocyjne mogą przybrać np. formę recenzji książki, sprzętu, moich autorskich przepisów etc.

  • Jak wygląda przykładowy wpis promocyjny?

Przykładowym wpisem promocyjnym jest np. recenzja książki Gotowanie dla Geeków. Dodatkowo, wydawnictwo Helion ufundowało dla czytelników, książkę “Gotowane dla Geeków”.

  • Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o zasadach współpracy z blogami kulinarnymi i o marketingu kulinarnym?

Polecam posty na moim blogu: Polityka prywatności i marketing na blogach kulinarnych,  zasady współpracy na moim blogu kulinarnym, Relacja z Blog Forum Gdańsk oraz Polityka Prywatności.

Masz pytania, wątpliwości? Zapraszam do kontaktu!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z blogiem Ziołowy Zakątek, również zapraszam do kontaktu!