Projekt #Sakura 2015 – dołącz się!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

sakura-8222Dzień dobry!

Kochani, oto nadszedł ten czas i nadchodzi front kwitnących wiśni!

Zapraszam Was po raz trzeci na polskie hanami, czyli projekt Sakura!

Co to jest hanami?

Hanami to w dużym skrócie ceremonia oglądania kwitnących wiśni (więcej dowiesz się tutaj).  Od trzech lat celebrujemy ją razem na blogu, w wersji polskiej.

Co to oznacza?

Wystarczy wybrać się na spacer.

Znaleźć zachwycające nas, kwitnące drzewo: mirabelkę, wiśnię, jabłoń. Cokolwiek sakuropodobnego co ucieszyło Wasze serce!  Pocieszyć się jej widokiem, może zjeść pod nią coś dobrego a następnie wyciągnąć aparat i zrobić jej zdjęcie!

Zdjęcia wysyłacie mi, a potem jak co roku tworzymy razem wspólną galerię sakura! Koniecznie przejrzyjcie nasze zdjęcia z ubiegłego roku!

Zapraszam na projekt Sakura!
 

 

Jak to wygląda technicznie?

Zdjęcia jak co roku wysyłamy na adres klaudyna.hebda@gmail.com w temacie”Hanami”. Jedna osoba może wysłać tylko jedno ujęcie.  Proszę, żeby węższy bok zdjęć miał maksymalnie 1000px (jeśli naprawdę nie potraficie zmniejszyć zdjęć to napiszcie do mnie:)). Czasem dostawałam pliki po 30mb i po prostu moja skrzynka trzeszczy wtedy w szwach:).

Jeśli chcecie brać udział w projekcie Sakura 2015 jako blogerzy to zasady są takie jak co roku: we wpisach dajemy tylko trzy zdjęcia: wtedy wystarczy podlinkować do tego postu, napisać mi maila, że bierzecie udział z linkiem i jednym zdjęciem, które mam umieścić w zestawieniu końcowym:). Wtedy będę wiedzieć gdzie podlinkować:)

Wiem, że to jest trudne i co roku jest dużo zabawy (bo naprawdę trudno jest wybrać trzy najładniejsze!:))

Wysyłając mi zdjęcia dajecie mi zgodę na ich przetwarzanie: tylko po to, żeby zrobić galerię na blogu i ewentualnie wrzucić na Facebooka:). Zdjęcia pozostają Waszą własnością oczywiście. Możecie je podpisywać, układać wiersze czy co tam się Wam podoba:).

Jeśli chcecie, żebym Was podpisała inaczej niż podpisaliście mi się w mailu, podajcie pseudonim:)

Na Projekt Sakura 2014 daję 14 dni czyli podsyłajcie mi zdjęcia do 26 kwietnia włącznie (dam jeszcze weekend:))

Oficjalny hashtag to #projektsakura2015:)

Miłej zabawy!

To zdjęcie z #projektsakura2014 :)

 

 

Zapraszam Was serdecznie!

ps. od kilku dni mam zepsuty laptop, pracuję na pożyczonym sprzęcie, proszę Was o cierpliwość w sprawach maili i komentarzy:)

Podobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!