Projekt #Sakura! Nasze zdjęcia.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Szczerze mówiąc, kiedy ogłaszałam Projekt #Sakura nie sądziłam, że tyle osób będzie chciało się dołączyć. Więcej, liczyłam się z tym, że będę sobie fotografować samodzielnie.

Tymczasem okazało się, że magia hanami działa i chętnych na oglądanie kwiatów było całkiem sporo! Dostawałam zdjęcia z wiśniami, mirabelkami a nawet białymi zawilcami! Dodam, że pewnie byłoby więcej gdyby nie to, że jestem skrzywiona Małopolskim postrzeganiem przyrody i wyznaczyłam dość krótki termin: u nas już wiśnie przekwitają, natomiast podobno w niektórych częściach kraju jeszcze nie kwitną. Niektórzy obeszli ten problem fotografując pączki :)

Zapraszam Was do obejrzenia galerii #Sakura.  Kolejność zdjęć jest wedle terminu przysyłania maili:)

ps. moje prace znajdziecie w tym wpisie.

Sara T.

Tomek P.

Łukasz z Bezo-Ogródek

KonstANCJA z Nutka Słodyczy

Joanta

Joanna z Ze Smakiem i Pasją.

Ewa z Proste Przyjemności.

konkurs

Dominika z Break for Cake.

Agnieszka z PaniFotografGotuje

Kasia S. z MiaCuicina

Monia W –  zdjęcie najprawdziwszej Sakury prosto z Japonii:)

Mariola z kulinarnezapiskolki

Konrad P.

sakura-8565

Maciej z blog Przy Ogniu

pajak

Ada z Pora Coś Zjeść.

 

Krystyna z CoNaObiad

Ucho od Śledzia

earfromtheherring_sakura (1)

Jak się Wam podoba?

ps. jeśli chcecie przeczytać o tym jak wyglądało Hanami w tym roku w Japonii, to zapraszam do ciekawego artykułu na temat Hanami (dzięki Maciek za podesłanie!)

ps2. skoro jesteśmy przy zdjęciach to pozwolę sobie na ogłoszenie. Szukam kogoś, kto pisze w CSS i może mi nieco pomóc z drobną modyfikacją szablonu. Mianowicie chciałabym, aby zdjęcia poziome mogły być szersze niż szerokość tekstu (tak widzicie, teraz poziome musiałam zmniejszać do szerokości 780px). Domyślam się, że to kwestia drobnej modyfikacji szablonu w CSS. Jeśli znacie kogoś, kto się na tym zna proszę o info na priv. Oczywiście zapłacę.