Konkurs z księgarnią internetową Gandalf

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry!

Dziś mam dla Was fajny i przyjemny konkurs – sponsorem nagród jest Księgarnia Internetowa Gandalf, a do wygrania są aż trzy kupony uprawniające do zakupów o wartości 40 złotych.  Możecie wydać nagrodę na co dusza zapragnieksięgarnia jest bardzo dobrze zaopatrzona, ma też dużo książek okołokulinarnych (ja np.zabieram się do lektury bardzo ciekawej pozycji Zapach świeżych malin, której recenzja już wkrótce – teraz w promocji są też książki na majówkę), więc tym bardziej zapraszam do konkursu :-)

Dodam, że księgarnia jest zainteresowana długoterminową współpracą, więc jeśli konkurs się Wam spodoba, być może będzie się pojawiał na blogu co miesiąc:-)

Zapraszam!

ps. przypominam o trwającym konkursie Ujęcia ze Smakiem!

Krótko i treściwie:

Co można wygrać?

Do wygrania są 3 bony na zakupy o wartości 40 złotych każdy. Jedna osoba może wygrać jeden bon. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Konkurs trwa do poniedziałku, 30 kwietna (włącznie).

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Polubić Ziołowy Zakątek na Facebooku oraz wykonać zadanie konkursowe.

Jeśli nie macie konta na Facebooku, proszę, wyślijcie mi równolegle z zadaniem maila na adres [email protected] – żebym mogła Was jakoś zweryfikować w razie wygranej :-)

Jeśli chcecie, możecie także zapisać się do Newslettera księgarni, gdzie co tydzień wysyłają informacje o promocjach (można się wypisać w dowolnej chwili).

Jak wygląda zadanie konkursowe?

Wystarczy wejść na stronę księgarni Gandalf i wybrać jedną książkę (dowolną, z całej oferty księgarni), którą chcielibyście przeczytać podczas majówki. W komentarzy pod tym postem zostawcie linka do wybranej przez Was książki z krótkim uzasadnieniem. Oczywiście, jeśli wygracie, nie musicie wybierać akurat tej książki.

Razem z przedstawicielką wydawnictwa wybierzemy trzy osoby, których odpowiedzi podobały się nam najbardziej (ja wolałabym losować, ale nasze kochane państwo nie pozwala na loterie bez zgody Izby Celnej;))

Regulamin konkursu.

Konkurs organizuję na blogu, fundatorem nagród jest księgarnia Gandalf.

Konkurs trwa od 22 kwietnia do 30 kwietnia (włącznie)

Wygrywają trzy osoby, każda jeden bon zakupowy o wartości 40 zł. Bon jest ważny przez 30 dni – macie czas, żeby się namyślić nad tym, jaką książkę wybrać :-)

Nagrody nie można wymienić na równowartość pieniężną. Różnica w cenie zakupu nie jest zwracana. Możecie kupić książkę np. za 25 złotych – różnica nie będzie zwrócona. Możecie zrobić zakupy za większą kwotę – wtedy można odjąć od zakupów wartość bonu.

Zwycięzca pokrywa koszty wysyłki  – koszt wysyłki kurierskiej to 10.90 tutaj są szczegóły transportu. {Gdyby to ode mnie zależało, wysyłka byłaby darmowa (sama zawsze pokrywam koszt wysyłki nagród, które funduję), jednak księgarnia z różnych względów nie pokrywa transportu. }

Zwycięzca stosuje bon rabatowy zgodnie z regulaminem sklepu Gandalf :-)

Jedna osoba może tylko raz odpowiedzieć na zadanie konkursowe.

W odpowiedzi proszę wpisać aktualny e-mail.

Jeśli zwycięzca nie odpowie na wiadomość ode mnie przez 7 dni   (tak się zdarzało) – szukam innego zwycięzcy :-)

——-

To chyba tyle, co powinniście wiedzieć?

Podoba się Wam konkurs?

Chcecie, żeby tego typu konkursów było więcej? Jeśli tak, dajcie znać – myślę że comiesięczna współpraca z Gandalfem mogłaby wyjść całkiem fajnie (zwłaszcza,że w zamian także mogę sobie wybrać książkę ;-)).

Możecie się też podzielić informacją o konkursie ze znajomymi, nagrody są dość uniwersalne :-)

Zapraszam!

 

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.