Helen Doujardin – Ujęcia ze smakiem. Konkurs!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry!

Zapraszam Was na długo oczekiwany konkurs, w którym do wygrania są aż trzy egzemplarze ksiązki Helene Doujardin – Ujęcia ze smakiem, dotyczącej fotografii kulinarnej.

Książki ufuntowało dla Was wydawnictwo Helion – oddaję także swoją kopię recenzencką, więc myślę, że są spore szanse, żeby wygrać!

Zapraszam do konkursu!

ps. książki „Ujęcia ze Smakiem” Helene Doujardin ufundowało Wydawnictwo Helion.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Rozwiązać zadanie konkursowe oraz  polubić stronę Zakątka na Facebooku (a co mi tam!;). Jak nie macie FB to nie macie, nie będę nikogo zmuszać, żeby założył :-)

Są dwa rodzaje zadań konkursowych, żeby było sprawiedliwie:

1.  Zadanie fotograficzne: proszę o przysłanie jednego zdjęcia, które obrazuje hasło „przyjemność jedzenia”. Liczy się pomysł i inwencja! Wybiorę kilka i przedstawicielka Wydawnictwa dokona wyboru :-) Przemyślałam sprawę i nie chcę Was zmuszać do rejestracji na forum (niemniej zachęcam) – wystarczy, że podeślecie mi zdjęcie e-mailem.

1. Drugie zadanie (bonusowe), dla osób, które nie czują się pewnie z aparatem: napiszcie mi, dlaczego Wam powinnam dać tę książkę. Proszę, zostawcie posty w komentarzach. Wybiorę kilka najlepszych moim zdaniem, a potem z przedstawiciel Wydawnictwa wybierze jeden. Zwycięzcy oddam swój egzemplarz recenzencki – wyślę go na własny koszt.

Zdjęcie proszę wysłać na adres [email protected] do dnia 30 kwietnia – są więc dwa weekendy z początkiem majowego włącznie!

Biorąc udział w konkursie zaznaczanie, że przeczytaliście i akceptujecie regulamin!

Regulamin konkursu (wybaczcie brak prawniczego bełkotu):

1. Organizatorką konkursu jestem ja, nagrody funduje Helion.

2. Do wygrania są 3 książki „Ujęcia ze smakiem” Helene Doujardin.  Dwie zostaną wysłane przez Wydawnictwo, jedna to mój egzemplarz recenzencki (używany słownie: raz).

3. Nagroda nie może zostać wymieniona na gotówkę. Wysyłamy tylko na adresy w Polsce.Odpowiedzi proszę przesyłać do 30 kwietnia (włącznie).

4. Wysyłając mi zdjęcie, zaświadczacie, że macie do niego prawa autorskie. Wysyłając zdjęcia przekazujecie mi prawa autorskie – są mi potrzebne do publikacji zdjęć (mogę je też zmniejszać, podpisywać etc.). Zgadzacie się na publikację Waszych zdjęć na blogu, facebooku albo forum. Niczego niecnego z nimi nie zrobię :-)

Można brać udział w obydwu kategoriach, ale jeśli wygracie w obydwu – dostaniecie jedną książkę, a druga przypadnie kolejnej osobie:)

Czekam 7 dni na kontakt, jeśli zwycięzca się nie odezwie, ksiązkę dostanie następna osoba.

5. Dobrze się bawimy. Jeśli macie jakieś pytania, coś jest niejasne – piszcie!

Kto się pisze na zabawę?

Zapraszam Was i jeśli znacie kogoś, kto też lubi fotografię kulinarną, również możecie zaprosić – są trzy książki, całkiem sporo!