Konkurs – maty magnetyczne na lodówkę do wygrania!:-)

Kategorie:
Podziel się z innymi:

 

Dzień dobry,

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

A dla konkretnych dziewczyn, które chciałyby coś więcej, niż życzenia mam konkurs, który organizuję razem z firmą oklejgo.pl . Firma specjalizuje się w różnego rodzaju ozdobnych okleinach – np. magnetycznych matach na lodówkę czy zmywarkę.

Ci, którzy śledzą moje wpisy na Facebooku,  wiedzą, że jeszcze kilka dni temu pisałam, że chciałabym mieć jedną z nich – miałabym jakieś ładne tło, do robienia filmików. Napisałam do ww. firmy (jestem blogerką, mata mi się podoba, przydałaby się, będzie na filmikach i takie tam ;))  i już po kilku godzinach dostałam odpowiedź – nie dość, że dostanę to, czego chciałam, to jeszcze jeden ze szczęśliwych czytelników (czytelniczek), będzie mógł wybrać egzemplarz dla siebie. Brzmi fajnie?

Tak więc tym, którym się te maty podobały (wiem, że jest troszkę taki osób, pisaliście do mnie na FB), oraz dla tych, którym dopiero zaczynają się podobać;), proponuję konkurs!

Zapraszam!

[ps. ten wpis jest wpisem promocyjnym]

Co jest do wygrania?

Dowolna mata na lodówkę lub zmywarkę, według własnego wyboru. Możliwa jest również opcja wydrukowania maty z dowolnie wybranym zdjęciem, ale tutaj musicie kontaktować się ze sklepem.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zagrać:-)

Zadanie konkursowe jest proste – skoro bierzecie udział w konkursie, to znaczy, że chcecie jakoś odmienić swoją kuchnię.

Chciałabym, żebyście napisali mi, jaki jest wasz wymarzony wystrój kuchni. Następnie, wjedźcie na stronę producenta i wybierzcie matę, która według Was byłaby odpowiednia do tego wystroju – w komentarzu pod tym postem opiszcie ten wymarzony wystrój i uzasadnijcie, dlaczego taka mata a nie inna. Pamiętajcie, tutaj można puścić wodze fantazji! Jeśli wygracie, będziecie mogli sobie wybrać który tylko wzór chcecie, to nie jest zobowiązujące:-)

Wybiorę 3 lub 5 najfajniejszych, moim zdaniem odpowiedzi i wyślę je do przedstawicielki sklepu – ona dokona ostatecznego wyboru :-)

Konkurs trwa od 08.03.2012 do 16.03.2012. W kolejnym tygodniu wybierzemy zwycięzcę .

Krótki regulamin do przeczytania:-)

Dowiedziałam się ostatnio, że każdy konkurs musi mieć regulamin, oto i on.

1.  Konkurs organizuję wspólnie ze sklepem oklejgo.pl, który jest fundatorem nagrody.

2. Nagrodą jest dowolna mata na lodówkę lub zmywarkę, według upodobań zwycięzcy. Firma przesyła ją na własny koszt. Nagroda nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny (wiadomo).  Tutaj taka uwaga: zwycięzcę skontaktuję ze sklepem i jeśli będziecie mieć jakieś uwagi co do produktu, proszę kontaktować się z obsługą – ja tam nie pracuję;)

3. Zwycięzca zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu koniecznym do dostarczenia nagrody.

4. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w przeciągu trzech dni od ogłoszenia wyników, nagroda przypada kolejnej osobie.

To chyba tyle, mam nadzieję, że wszystko jest jasne!

Podoba się Wam konkurs?

Zapraszam Was również na FB Ziołowego Zakątka, gdzie będzie wkrótce jeszcze jeden konkurs, oraz na profil oklejgo.pl na FB, gdzie znajdziecie więcej informacji o ich produktach.

Miłej zabawy!