Konkurs Kocham Wakacje! - Klaudyna Hebda Blog

Konkurs Kocham Wakacje!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Dzisiaj chciałam Was  zaprosić do udziały w konkursie, który organizujemy razem z 9 innymi blogami oraz programem Doceń Polskie (tak, to ten sam program, w ramach którego zostałam zaproszona na warsztaty fotografii kulinarnej). Wakacje są już na półmetku (właściwie to po) i mówię Wam, że nie wiem jak to się stało: mam tyle rzeczy do zrobienia, nie mogę patrzeć, jak kolejne sezonowe owoce znikają z drzew i straganów!

Dość marudzenia, poniżej znajdziecie krótki regulamin oraz nagrody – ja w ramach współpracy obiecałam również pokazać produkty sponsorów, ale to przy innej okazji: na razie myślę, jak to fajnie zrobić.  Jest czas:-)

ps. w Ziołowym Zakątku planuję jeszcze dwa inne konkursy w najbliższym czasie, każdy zupełnie inny (zbliża się trzecia rocznica powstania Ziołowego Zakątka!!!), mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszam:-)

ps. ten wpis, jak każdy konkurs w którym nagród nie funduję sama,oznaczam jako wpis promocyjny.

To zaczynamy!
Kto organizuje konkurs?
Co jest do wygrania?
Nagrody są trzy :
1. miejsce: Dzbanek filtrujący z dwoma wkładami filtrującymi w zestawie + zestaw kilku produktów sponsorów + “Przewodnik kulinarny” autorstwa Mirka Drewniaka:
2 miejsce:
Pojemnik próżniowy do przechowywania żywności wraz z pompką + zestaw kilku produktów sponsorów + ”Przewodnik kulinarny” autorstwa Mirka Drewniaka
3 miejsce: Elektryczny młynek do pieprzu lub soli + zestaw kilku produktów sponsorów + ”Przewodnik kulinarny” autorstwa Mirka Drewniaka\
Co trzeba zrobić?
Parę rzeczy trzeba zrobić;)
  • Kupić/wyciągnąć z szafki/pożyczyć  – po prostu zaopatrzyć się w  jeden z produktów z godłem Doceń Polskie  (bardzo możliwe, że macie te produkty w szafce, tylko nie wiecie o tym;)  – pełna lista produktów znajduje się TUTAJ, zaś na stronie KupujNajlepsze można znaleźć lokalizacje sklepów).
  • Zrobić z tym produktem wakacyjne zdjęcie i opatrzyć je jakimś zabawnym komentarzem (domyślnie coś na kształt demotywatorów, ale może nie idźmy za bardzo w tą stronę, bo na demotach różnie bywa;)).  Następnie wysłać zdjęcie na adres atria@klaudynahebda.pl. Proszę w temacie piszczcie “konkurs kocham wakacje” – dostaję kilkadziesiąt maili dziennie i nie chciałabym, aby Wasze gdzieś utknęły:)
  • Można przesłać dowolną ilość zdjęć, ale nagroda jest tylko jedna dla jednej osoby. Jedna osoba może wygrać też na wszystkich blogach tj. będziemy się ze sobą kontaktować, żeby nie było sytuacji,że jedna osoba zgarnie np. 5 młynków do pieprzu;) Zresztą, wszystko jest w regulaminie.
  • Będzie mi też miło, jeśli polubicie Ziołowy Zakątek na Facebooku – ale tylko wtedy, jeśli podoba się Wam Ziołowy Zakątek, bo na moim facebooku dość sporo się dzieje.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajdziecie tutaj.

Do kiedy?

11 – 31 sierpień.

Kto funduje?

Lista sponsorów jest dość długa (tak, to jest wpis promocyjny pełną parą):

To chyba tyle, może się skusicie:-)

 

Widzimy się jutro w Zrób sobie Ser!

Podpowiem, że będziemy coś robić, ale tym razem nie ser:)