Fotografia kulinarna – lipiec.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry!

Zapraszam Was do kolejnej części cyklu Fotografia Kulinarna z Ziołowym Zakątkiem.

Niedawno pisałam o tym, jak fotografować lody.

Dziś zapraszam do zadania lipcowego!

Zadanie jest proste: fotografujemy lody! Nie muszą być domowej roboty:)

Żeby nie było za łatwo, chciałabym, żebyście zajrzeli do postu o fotografowaniu lodów i wybrali jeden aspekt przewodni – może to być struktura lodów (zwarta a może lekko roztopiona?), może to być stylizacja i klimat (radosne, wesołe popołudnie?), może to być kształt lub kolor.

Wybór zostawiam Wam!

Kwestie techniczne:

Przypominam, że dołączyć może każdy. Jeśli jednak chcecie, żebym zalinkowała do Waszej strony na blogu – proszę o umieszczenie na Waszej stronie bannerka akcji. Nie musicie zamieszczać go w konkretnym wpisie! Może być na pasku bocznym, tak jak. np. bannery do Weekendowej Piekarni czy Durszlaka. W bannerach zmieniłam adres – po kliknięciu będzie prowadził na stronę zbiorczą cyklu o fotografii  :-)

Uwaga! jeśli mielibyście problem z dodaniem bannerka, zmieńcie cudzysłowy na proste ” lub ‚ -> mi uparcie wordpress je przestawia. 

Fotografia kulinarna 
– 230 px

<a href=’https://klaudynahebda.pl/fotografia-kulinarna/‚ > <img src=’http://ziolowyzakatek.com.pl/wp-content/uploads/2012/02/fotografiabanner1.jpg‚ alt= ‚Fotografia kulinarna’/> </a>

– 150px
<a href=”https://klaudynahebda.pl/fotografia-kulinarna/” > <img src=”http://ziolowyzakatek.com.pl/wp-content/uploads/2012/02/fotografiabanner2.jpg” alt= „Fotografia kulinarna”/> </a>

 

Maile proszę wysyłać na adres [email protected]  Proszę też, żebyście je opisali: kto je przygotował,  co przedstawiają, jakim aparatem  i obiektywem zrobiliście zdjęcie. Napiszcie też proszę, jaki aspekt kompozycji lodowej chcieliście uchwycić.

Przykładowy opis:

Zdjęcie zrobiła Kasia z blogu pysznefotki.buziaczek.pl, przedstawia lody śmietankowe,  chciałam uchwycić lodową strukturę. Aparat taki a owaki.

Czy jakoś tak :-)

[ tutaj możecie przeczytać więcej o sprawach organizacyjnych]

Podoba się Wam zadanie? Zapraszam Was do udziału!:)