[vlog] Podstawy aromaterapii – część druga.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Jak wiecie w ten weekend jestem nieco bardziej zajęta niż zazwyczaj, więc pozwólcie, że odłożymy na chwilę pończochy (jutro planuję dla Was szynkę z pończochy, brzmi dobrze, prawda?).

Dlatego dziś zapraszam Was na kolejny wpis z cyklu o aromaterapii.

To taki film podsumowujący: dla tych z Was, którzy do tej pory nie mieli czasu zapoznać się ze wszystkimi tekstami o aromaterapii, albo po prostu dla tych z Was, którzy mają ochotę usiąść sobie wygodnie z kubkiem herbaty i uporządkować sobie podstawowe informacje słuchając vloga.

Jeśli temat się Wam podoba, zachęcam również do obejrzenia vloga pod tytułem czy aromaterapia działa , który jest wprowadzeniem do tej pięknej dziedziny ziołolecznictwa (jest tam i szczypta historii i szczypta teorii). To są zdecydowanie dwa filmy, które chcecie obejrzeć (inne posty na ten temat na Ziołowym możecie sobie odpuścić, jeśli nie lubicie czytać – aczkolwiek mocno wierzę, że moi czytelnicy lubią czytanie:)) jeśli chcecie zrozumieć zupełne podstawy stojące za aromaterapią.

Zapraszam, a sama wracam do korekty mojej książki.

No dobrze, po krótkiej przerwie, bo jeśli czytam napisane poprawnie „mycie olejem” jako „mycie okien” to oznacza, że jestem nieco zmęczona. Albo naprawdę potrzebuję wymyć te okna i moja podświadomość mi coś podpowiada.

 

Podstawy aromaterapii – co to są olejki eteryczne?

 

 

ps. proszę o cierpliwość: postaram się w poniedziałek odpowiedzieć na pytania i wiadomości prywatne (w między czasie pracuję jeszcze nad kolejnym artykułem do Mojego Gotowania, więc trochę się przed świętami dzieje:-))

ps2. (tak, już wiem, że poprawnie to pps:)): jeśli zajrzycie na Facebooka zobaczycie, że kupiłam sobie książkę o gotowaniu bez pszenicy, wypróbowałam dziś brownies z siemieniem lnianym i mówię Wam, że było zaskakująco pyszne! Będzie w sam raz do cyklu o lnie, który planuję po Wielkanocy:)