Akcja charytatwyna – kulinarni blogerzy dla Kubusia.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Dziś mam dla Was taki krótki wpis – Ziołowy Zakątek postanowił wziąć udział w akcji charytatywnej Kulinarni Blogerzy dla Kubusia, który urodził się z wadą serca. Początkowo nie chciałam pisać tego wpisu. Jakoś tak uważam,że jak się komuś pomaga, to nie powinno się tego ogłaszać wszem i wobec, lecz po prostu robić swoje – jednak jak słusznie zauważyła moja koleżanka, w tego typu akcjach liczy się rozgłos w słusznej sprawie.

Kiedy akcja się rozpoczynała, nie miałam czasu i możliwości, żeby podarować jakiś wypiek: dlatego na aukcję podarowałam to, co mogłam: dwa pakiety wrzosów. Takich, jakie możecie zobaczyć u góry (zdjęcie nie jest moje – to zdjęcie Breni, która wygrała wrzosy we wrzosowym konkursie – tak teraz wyglądają roślinki). Rośliny są wyhodowane z miłością i troską.

Koszt takiego pakietu to 30 zł, dużo mniej niż cena rynkowa (plus darmowa przesyłka), jednak jeśli ktoś chce pomóc, zapraszam do licytacji, niekoniecznie za najniższą cenę. – tutaj możecie zakupić rośliny (dla siebie, znajomych, rodziny) lub, jeśli wolicie coś słodkiego, dziewczyny z innych blogów przygotowały mnóstwo innych dobrych rzeczy, myślę,że każdy znajdzie coś dla siebie!

Wiem,że z mojej strony to niewiele, ale podziwiam Rodziców Kubusia: nie wyobrażam sobie, co ja robiłabym, gdyby moja siostra albo moje dziecko było tak poważnie chore – dlatego myślę,że warto wspierać podobne akcje na miarę możliwości.

Miłego dnia.