Moja książka w przedsprzedaży!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

ziolowy-zakatek-kosmetyki

Dzień dobry,

Z nieukrywaną przyjemnością mogę Wam przekazać, że ruszyła przedsprzedaż mojej książki. Oficjalna premiera to 18 czerwiec, jednak książkę można zamawiać już teraz i – w zależności od księgarni – (więcej o tym w poście potem:)) dostaniecie ją tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Przygotowałam dla Was też podgląd książki: osobiście nie znoszę kupować książek bez podglądu (w Polsce mało kto to robi) i zawsze wybierając coś na Amazonie kieruję się w dużej mierze „podpatrzonymi” stronami.

Zapraszam Was do przejrzenia próbki wnętrza!

ps. powiem Wam, że nie mogę przyzwyczaić się do siebie z okładki, trochę jakbym to chyba nie była ja. Ale dam radę z tym żyć:)

Jak będzie wyglądała książka?

Książka jest wydana przez Naszą Księgarnię i jeśli chodzi o jakość wydania, będzie takiej jakości jak Dzika Kuchnia Łukasza Łuczaja. Właściwie w domyśle, ma to być pewna seria wydawnicza i te książki mają ładnie obok siebie wyglądać na półce (i z tego co wiem, kolejna część szykuje się na przyszły rok, jednak nie mogę zdradzić kto będzie autorem:)). Książka będzie miała 320 stron, grubą okładkę i porządne szycie (kto ma książkę Łukasza, ten wie). W kwestii jakości nie szliśmy na kompromis.

W środku jednak książka będzie bardziej „moja” – kolorystyka jest zupełnie inna niż „Dzikiej Kuchni”, zdjęcia również są ujednolicone. Zdecydowaną większość zdjęć przygotowywałam sama. Jest to dość rzadkie w książkach tego typu, ponieważ zazwyczaj wydawnictwa korzystają ze zdjęć od różnych autorów lub po prostu kupują gotowe zdjęcia ze stocka. Tutaj to przygotowałam to obfotografowałam:). Jest dosłownie garść zdjęć z banków – wiecie, nie miałam możliwości obfotografować kwiatów ylang-ylang w naturalnym środowisku. Kto wie, może kiedyś?

Zdjęcia „mnie” przygotowała moja utalentowana przyjaciółka, Kasia Chudy i są po prostu piękne. Generalnie zdjęć jest dużo, ale też starałam się, żebyście mieli równie dużo konkretnej treści:)

A tak będzie wyglądał tył książki. Zastanawialiśmy się nad lawendą i różą. Została lawenda. 

ziolowy zakatek-okl-cala

 

Szata graficzna jest robiona zupełnie od podstaw i tutaj się specjalnie nie wtrącałam: postanowiłam zostawić decyzję profesjonalistom. Czcionki, układy, tekstury.. Nie znam się na tym, miałam kryterium, żeby było „ładnie”:) Przez krótki czas myślałam, żeby zrobić książkę w eleganckim, skandynawskim stylu, czystych barwach etc., ale potem doszłam do wniosku, że to nie jestem ja. Ja uwielbiam kolory, tekstury, lubię, kiedy na zdjęciach coś się dzieje..

Stąd też wybraliśmy coś, co bardziej odzwierciedla moją naturę:)

Powiem Wam, że trochę boję się tego, jak będzie dostać ją do ręki, ale podobno po pierwszych wydrukach wygląda dobrze.

Gdzie można zamówić moją książkę?

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży. Można zakupić ją w Empiku oraz Merlinie. W zależności od polityki księgarni, zostanie wysłana zapewne w dniu premiery albo zaraz przed premierą, tak, abyście 18-19 mogli mieć ją w domu, bez wychodzenia do księgarni.

Pytaliście też o autograf – książka z autografem jest dostępna w przedsprzedaży w Merlinie.  Z tego co zauważyłam Merlin ma dwie opcje cenowe, (nie wiem skąd takie rozwiązanie, nie mam na nie wpływu). więc zwrócicie uwagę, którą zamawiacie. Książka z autografem jest dostępna po cenie okładkowej, zaś ta bez autografu -z rabatem.

600x600-ziolowy-zakatek

Prawdopodobnie też, będę w Warszawie na Dzikim Śniadaniu (8 czerwca) i jak dobrze pójdzie, to będzie można tam sobie ze mną porozmawiać (nie wiem do końca co robi się na Dzikim Śniadaniu;)) i pewnie będzie też już trochę książek, prosto z drukarni. Wtedy też pierwszy raz je wezmę do rąk:)

Być może przygotujemy też krótkie warsztaty w Pracowni Manualnej w Warszawie 10 czerwca (to jest wtorek), ale jeszcze zastanawiam się nad programem. W każdym razie to byłoby coś kameralnego, widziałabym 8, maksymalnie 10 osób w grupie.

Podgląd książki.

Bez dłuższego gadania pokazuję Wam kilka stron podglądowych z książki.

/plik jest dość duży, czasem trzeba odrobinkę poczekać, żeby się załadował/

Gdyby podgląd się Wam nie ładował, wystarczy kliknąć tutaj, aby obejrzeć sobie spokojnie wybrane strony.

Dajcie znać jak się podoba!

ziolowy zakatek-blok-fragment-lekki

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.