Wygraj Dziką Kuchnię Łukasza Łuczaja!

Kategorie:
Podziel się z innymi:
dzika-kuchnia-luczaj-3410

Dzień dobry,

Co tu dużo mówić – dzisiaj oczekiwany konkurs, w którym można wygrać Dziką Kuchnię Łukasza Łuczaja! Do wygrania aż dwa egzemplarze, dodatkowo warto śledzić YouTbue Zakątka, ponieważ będzie konkurs przeznaczony dla subskrybentów kanału:)

Oto co trzeba zrobić, aby zgarnąć jedną z książek!
(Będzie miło i przyjemnie:))

Co trzeba zrobić?

Trzeba zrobić zdjęcie pod tytułem „Dzika kuchnia” – interpretacja jest dowolna, czy będzie to kanapka w plenerze, czy potrawa z dzikimi kwiatami:) Liczę na Waszą kreatywność – jak pokazują poprzednie konkursy w Ziołowym Zakątku bardzo liczy się pomysł, nie musicie mieć super aparatu! Zdjęcie można wysłać tylko jedno (może być to natomiast kolaż, tryptyk i takie tam), proszę, żeby było w miarę możliwości pomniejszone (szerokość 800px jest wystarczająca). Proszę do dodanie gdzieś w kadrze karteczki „Ziołowy Zakątek”.

Zdjęcia można wysyłać do 15 lipca włącznie – przed Wami dwa weekendy, więc nie powinno być problemu!:)

Zdjęcia przesyłajcie na adres: atria@ziolowyzakatek z dopiskiem w temacie Dzika Kuchnia – konkurs.

Kto może wziąć udział?  Czyli odrobinę regulaminu..

Każdy, kto ma ochotę:) Książki funduje Nasza Księgarnia, zaś ja wysyłam je kurierem na własną rękę – z tego powodu wysyłam tylko do Polski. Nie ma dla mnie problemu, jeśli jesteście zza granicy – po prostu przyjmuję do wysyłki jedynie polskie adresy, więc można podać mamę, tatę i kuzynkę:)

Jedna osoba może wygrać jedną książkę:)

Postaram się ogłosić zwycięcę do dnia 20 lipca – poinforumuję go o tym na blogu oraz mailowo. Jeśli zwycięzcy nie odpowiedzą w ciągu 4 dni, nagroda przechodzi dalej.

Biorąc udział poświadczacie, że zdjęcia są Waszego autorstwa i macie do nich pełne prawa. Pozwalacie również na przetwarzanie przeze mnie tych zdjęć – czyli po prostu na to,że umieszczę je na blogu w galerii konkursowej oraz ewentualnie na Facebooku. Jeśli chcecie, możecie podpisać zdjęcia swoimi inicjałami czy adresem strony, nie ma problemu:)

Dwa najciekawsze zdjęcia wybiorę razem z panią redaktor z Naszej Księgarni.

Książki wysyłam Wam kurierem co oznacza,że zgadzacie się na przetwarzanie danych osobowych (potrzebuję adresu i numeru telefonu).

To chyba tyle tego super profesjonalnego regulaminu:)

Podoba się konkurs?

A może macie jakieś pytania?

ps. pytacie mnie co z kotkiem? Na razie sobie jest, nie wiem, może za kilka dni zdecyduje się pójść gdzieś dalej.. ale póki co chyba się na to nie zanosi.. Magda nadała jej (bo to chyba ona) robocze imię Violetta. No i na razie sobie jest.

nasz-ogrod-3138