[Vlog] Pielęgnacja i przycinanie wrzosów na wiosnę.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

 

 

Dzień dobry,

Dziś chciałam zaprosić Was do wiosennego ogrodu! Jak pewnie część z Was pamięta, moi Rodzice są producentami wrzosów, wrzośców i generalnie różnych roślin kwaśnolubnych, ja zaś któreś wakacje z rzędu zajmuję się sprzedażą wrzosów klientom detalicznym:). Generalnie tutaj napisałam bardzo dużo o uprawie wrzosów i przeróżnych odmianach.  Te piękne rośliny stają się coraz bardziej popularne i wraz ze wzrostem popularności pojawia się coraz więcej pytań. Stąd też vlog w którym opowiadam o podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych na wiosnę.

Mam nadzieję, że przyda się Wam lub Waszym znajomym! Jeśli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w filmie albo w podlinkowanym wyżej artykule o wrzosach, postaram się odpowiedzieć!

Niestety, jak to wiosną bywa, dość mocno wiał wiatr, stąd też pogłos wiatrowy na filmach – ale tak jest bardziej naturalnie.

Zapraszam!

 

 

Jak pielęgnować wrzosy wiosną? Film

 

Przycinanie wrzosów na wiosnę z bliska – film

ps. koniec końców moja Mama oczywiście i tak nie dała mi wszystkich przyciąć, bo powiedziała, że ona sobie to i tak sama zrobi lepiej i równiej;). Moja Mama jest perfekcjonistką:)