[Video] Jak przygotować zdjęcia do publikacji w Internecie?

Kategorie:
Podziel się z innymi:
warmia-0845

Dzień dobry,

Bardzo często pytacie mnie co z cyklem Fotografia Kulinarna? Czy będzie, czy nie będzie? Nie planuję go „zabijać”, ale nie chcę się też deklarować, że dam radę go prowadzić na poziome na jakim chciałabym. Niemniej, od czasu do czasu będzie się coś pojawiać:)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać film dotyczący tego, w jaki sposób przygotować zdjęcia do publikacji w Internecie: wiele blogerek ma z tym problem (na przykład zdjęcia są po zmniejszeniu słabej jakości etc.).
Przygotowałam Więc dla Was film pokazujący jak można sobie poradzić z eksportem zdjęć (także z formatu RAW) na przykładzie programu Lightroom 4.0. Dlaczego Lightroom? To jest program na którym pracuję (i zna go też wiele blogerek), jest dość tani jak na program graficzny (30 dni darmowy, potem kilkaset złotych) i po prostu bardzo dobry. Nie było sensu, żebym instalowała inny program do nakręcenia filmu, skoro używam Lightrooma:)

Oczywiście, nie potrzebujecie konkretnie tego programu, ale mam nadzieję, że informacje zawarte w filmie pozwolą Wam zrozumieć kilka kwestii związanymi z formatami wyjściowymi czy innymi takimi.
Zapraszam!
ps. jeśli film się Wam podoba i znacie kogoś, kto może z niego skorzystać, oczywiście można się nim dzielić:)

 Jak przygotować zdjęcia do publikacji w internecie?