Spotkajmy się w Warszawie 11 marca! - Klaudyna Hebda Blog

Spotkajmy się w Warszawie 11 marca!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Piszę tym razem z takim krótkim, prywatnym pomysłem.

W przyszłym tygodniu będę zawodowo w Warszawie i wieczorem w sobotę będę miała trochę czasu. Pomyślałam, że byłoby fajnie spotkać się z Czytelniczkami i Czytelnikami w jakimś przyjemnym miejscu.

Przyznaję od razu, że mogę być dość wymęczona podróżą i pracą, więc chciałabym się bardziej zrelaksować, pogadać na luzie i pośmiać, niż znaleźć się “pod gradobiciem pytań”:). Myślę, że będzie to dobra okazja, żeby poznać się osobiście, a może nawet nawiązać kilka ciekawych znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach :)

Nie znam Stolicy i nie wiem ile osób byłoby zainteresowanych spotkać się w sobotę około 19 tej, dlatego utworzyłam prywatne wydarzenie na Facebooku: możemy wtedy ustalić szczegóły oraz będę wdzięczna za informację jakie miejsce mogę dla nas zarezerwować. Jeśli będzie coś, co chcielibyście zobaczyć albo powąchać, to postaram się też przynieść ze sobą w torebce, żeby pokazać:)

Link do wydarzenia

Jeśli wybierzemy się w kilka osób, pewnie nie trzeba będzie rezerwacji, natomiat jeśli będzie nas więcej, ustalimy co zarezerwować:)

Zazwyczaj podczas pobytu w Warszawie dostaję pytanie, czy jest możliwy zakup produktów: szczerze mówiąc, na spotkaniu wolałabym po prostu się wyluzować (chyba, że masz naprawdę jakieś niewielkie zamówienie:)). Jeśli będzie Was interesować jakaś konkretna książka, także mogę się postarać ze sobą przynieść.

Natomiast będzie możliwość umówienia się ze mną w sobotę w okolicach południa w centrum Warszawy: jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego, albo nie możesz się zdecydować i chciałbyś/chciałabyś zobaczyć jak coś wygląda, proszę napisz mi e-mail (do poniedziałku włącznie – we wtorek kończę pakowanie i w środę wyjeżdżam w trasę), postaram się przygotować i się umówimy:)

Pozdrawiam serdecznie,

K.