Podyplomowe Studia Zielarskie w Krakowie:)

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Piszę dziś takiego nietypowego posta: dla osób, które śledzą Ziołowy Zakątek na Facebooku nie będzie to zaskoczenie, ale napiszę i tutaj.

Ziołowy Zakątek chciałby się wybrać na studia podyplomowe. Z zielarstwa. Na Uniwersytecie Rolniczym. Będzie o ziołach jadalnych, ziołach leczniczych, ziołach w kosmetyce (razem z warsztatami!), projektowaniu ogrodu ziołowego…Z tego co wiem, zjazdy mają być raz w miesiącu,żeby było wygodniej dojechać osobom pracującym.

Nie wiadomo niestety czy studia ruszą, ponieważ liczba chętnych jest niezbyt duża, delikatnie mówiąc ;-), mam więc w tym poście swoją prywatę – bardzo się ucieszę, jeśli studia ruszą!:)

Może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany – możecie podesłać mu link do studiów: Uprawa i wykorzystanie roślin zielarskich i alternatywnych, dysponuję też programem, można do mnie napisać na maila ([email protected]). Studia są odpłatne (2800 za dwa semestry, co daje 1400 za semestr, możliwość płatności w ratach – czyli jak na studia podyplomowe: tanio).

Jeśli nie macie ochoty na studia, dostałam informację od prowadzącej, że u Benedyktynów Tynieckich trzydniowe warsztaty o ziołach jadalnych – gdyby nie to,że jadę na wesele na Mazury, chętnie bym się wybrała!

To tyle z ogłoszeń, miłego dnia i jeśli znacie kogoś zakręconego na tym punkcie tak jak ja,  byłoby fajnie, jakbyście mogli przesłać info!:)

Pozdrawiam!