Ogłoszenia blogowe :-)

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry!

Mam nadzieję, że niedziela pięknie Wam mija!

Mam dla Was krótkie ogłoszenie blogowe – od dziś do 7 maja (włącznie), robię sobie krótką blogową przerwę. Jestem na wsi u Rodziców i przygotowujemy się do przyjęcia komunijnego mojej siostry, na kilkadziesiąt osób – jest więc trochę pracy. Nie mam ani dostępu do komputera ani stałego dostępu do sieci – komputer jest tak stary, że nie da się nawet za bardzo przegrać zdjęć z aparatu (nad czym bardzo ubolewam, myślałam, że dziś pokażę Wam chociaż kilka ujęć z ogrodu Mamy). Zamiast tego (tj. siedzenia przed komputerem) spędzam kilkanaście godzin z moją siostrą, chodzę na długie spacery, przesiaduję godzinami u Dziadków i czytam po nocach. Chyba nawet trochę się opaliłam (kilka sąsiadek już zdążyło zauważyć, że wyglądam jak „córka młynarza”).

Teraz mam wolne, ale od jutra zabieramy się do roboty. Stąd też, w tym okresie posty będą nieco „w zawieszeniu”. Myślę, że pojawi się post fotograficzny, rozwiązanie konkursu (konkursów), być może inne ekstra-majówkowe (już teraz powiem, że mam w zanadrzu post multimedialny;’)) .

Wszystkich spragnionych przepisów uspokajam, że ciągle pracuję nad nowymi, ekscytującymi rzeczami: warzę dla Was (i dla siebie:)) wino z mniszka lekarskiego, przygotowałam bardzo wiosenny film, w kolejce czeka przepis na przepyszne curry..

Póki co jednak, kontakt ze mną może być utrudniony :-)

ps. macie plany na weekend majowy?:)

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.