Mikołajkowy konkurs: wygraj designersko-ziołową torbę na zakupy!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Dziś są Mikołajki – mam dla tych grzecznych i mniej grzecznych coś fajnego!
Moja przyjaciółka jest projektantką: potrafi robić różne dziwne rzeczy. Topić metale i przerabiać je na biżuterię, lepić garnki i projektować..
Obecnie wprowadza nowy projekt Secret Garden, którym jestem zupełnie urzeczona.

W skrócie: przegląda zielniki, projektuje piękne wzory kwiatowe: takie trochę „niedokończone”, gdzie każdy listeczek jest trochę inny. Jej projekty przedstawiają różne części rośliny: liście, owoce, kwiaty, korzenie…

Malwina ma mnóstwo świetnych pomysłów i kipi energią: obiecała mi przygotować torbę rozmarynową, na którą czekam z ustęsknieniem!

Tymczasem mam dla Was dwa egzemplarze zaprojektowanych przez nią toreb – nie są one jeszcze dostępne w sprzedaży , tak więc dzięki niej (i mojemu skromnemu wstawiennictwu;)) możecie dostać coś absolutnie wyjątkowego, czego nie ma nikt inny na ulicy!

Do zgarnięcia dwie torby ze wzorem lipowym: Malwina funduje torby, ja wysyłkę!

Z Malwą planuję jeszcze przygotować wywiad,żeby pokazała w jaki sposób projektuje i co ją inspiruje.

Podoba się taka nagroda? I co sądzicie w ogóle o takim pomyśle

Poniżej reguły:)

Zapraszam!

Mikołajkowy konkurs
 

Projekty Malwiny inspirowane są naturą, także naturą miejską.

Dlatego wymyśliłyśmy konkurs fotograficzny.

Wiem,że jest zima, ale to nic :-)

Temat : „Ornamenty natury wokół mnie”. 

Bardzo proszę, żeby wysyłać zdjęcia zrobione aktualnie – nie będę Was prosić o karteczki „Ziołowy zakątek”, ponieważ wiem,że na zewnątrz trudno z nimi chodzić cały czas:) Jednak,żeby ograniczyć ryzyko ewentualnych ekhm nadużyć (bo różne rzeczy się zdarzały w konkursach;)), proszę o zdjęcia aktualne.

Zasady są takie:

– wysyłacie zdjęcie swojego autorstwa na adres [email protected]  do 13 grudnia włącznie. Jeśli ten adres nie będzie działał z jakiegoś powodu (jak wiecie szaleje mi serwer i wszystko) podaję prywatny: [email protected] W tytule proszę wpisać „ornamenty natury”. Będzie mi miło, jeśli polubicie Ziołowy Zakątek na FB. 

– jedna osoba może wysłać dowolną ilość zdjęć ale bardzo proszę o nie wysyłanie 10 prawie takich samych ujęć jednego tematu;)  Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

– jeśli chcecie być super mili, proszę o zmniejszenie zdjęcia: szerokość 600 pikseli jest wystarczająca, załączniki po kilkanaście megabajtów nie są wskazane:)

– wysyłając zdjęcia zgadzacie się, żebym umieściła je na Faebooku i na galerii na stronie. Możecie się podpisać pod nimi jak chcecie:)

– 14 grudna siadamy z Malwiną i wybieramy zwycięzców.

– kontaktuję się ze zwycięzcami mailowo, jeśli od chwili kontaktu nie dostanę danych adresowych w ciągu trzech dni, nagroda przechodzi dalej.

– idę na pocztę i wysyłam Wam nagrodę:)

Tym razem planuję się mocno sprężyć,żebyście w przyszłym tygodniu mogli już dostać swoje prezenty !

Proste?

Fajne?

Chcecie?