Książki o ziołowych antybiotykach w okazyjnej cenie!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Dzisiaj przeglądałam sobie Amazon w poszukiwaniu ciekawych lektur (co jakiś czas coś mi wpada w oko, wiecie, podjarka intelektualna musi być;)) i okazało się, że wypatrzyłam bardzo dobrą okazję, którą nie omieszkam się z Wami podzielić.

Od kilku miesięcy zaczytuję się namiętnie w książce Stephena Buhnera Herbal Antibiotics. Ściągnęłam sobie wersję papierową i jest warta absolutnie każdego wydanego centa. Zacierałam ręce na drugą część tej świetnej serii:Herbal Antivirals (czyli za pierwszym razem mieliśmy o antybiotykach, teraz o roślinach antywirusowych).

Okazało się jednak że obydwie książki są w świetnych cenach w wersji elektronicznej! Otóż w wersji Kindle kosztują 2.99$ czyli 10 złotych, co jest naprawdę gratką! Myślę, że tak jak w przypadku wielu innych ziołowych książek tak i w tym kupię sobie kiedyś także wersję papierową, ale przyznajcie, że jest dość spora różnica pomiędzy 22 dolarami (z wysyłką) a dolarami trzema!

Co najlepsze, nie trzeba mieć czytnika Kindle, żeby skorzystać z tej oferty.

Wystarczy zarejestrować się na Amazonie, podpiąć zwykła kartę (ja mam normalną mastercard, taką której używam w bankomacie) i można sobie książkę czytać on-line, ściągnąć specjalny program na komputer albo na smartfon (ja na przykład mam także na telefonie), wszystko się Wam zsynchronizuje.

Gorąco polecam: mam już Herbal Anitivirals elektronicznie dla siebie, zamiast niej kupię w wersji papierowej książkę o rosołach!:)

Poniżej wysyłam Wam linki do oferty, pozwoliłam sobie podpiąć je pod własną afiliację: w dużym skrócie płacicie tyle samo, a ja dostanę od Amazonu parę centów, które mogę przeznaczyć na inne książki:-). Oczywiście możecie sobie sami wyszperać na Amazonie tytuły i linki, jeśli wolicie.

Z tego co zauważyłam, oferta trzydolarowa jest tylko na Amazonie amerykańskim. Ceny mogą się zmieniać, więc nie daję Wam gwarancji że jutro czy za miesiąc nadal będą takie same. W każdym razie, dziś jest tanio!

Angielski jest dość przystępny (moim zdaniem), można ściągnąć darmową próbkę i zdecydować, czy dacie radę językowo. Dodam, że ja się uczyłam angielskiego właśnie na takich książkach;)

Polecam Wam zaopatrzenie się w najnowszą edycję 2, która różni się dość znacząco od edycji pierwszej.

Pytacie też co jest w środku: jeśli nigdy nie byliście wcześniej na Amazonie, to wystarczy kliknąć na zdjęcie gdzie jest napisane “look inside” i pokaże się Wam darmowy podgląd, taki jak ten.

Książki Buhnera w wersji elektronicznej:

(Na Amazon.com, nie zauważyłam, żeby były dostępne na brytyjskim :( )

Herbal Antivirals: Natural Remedies for Emerging & Resistant Viral Infections Herbal Antibiotics, 2nd Edition: Natural Alternatives for Treating Drug-resistant Bacteria

Książki Buhnera w wersji papierowej:

Jeśli możecie sobie pozwolić na wersję papierową i np. macie darmową wysyłkę do Waszego kraju, to na pewno nie będziecie żałować!

Wersja z Amazon.com:

Herbal Antibiotics, 2nd Edition: Natural Alternatives for Treating Drug-resistant Bacteria Herbal Antivirals: Natural Remedies for Emerging & Resistant Viral Infections

Wersja z Amazon.co.uk:
Herbal Antivirals

Herbal Antibiotics

Tak wyglądają książki w aplikacji Kindle z poziomu przeglądarki internetowej (jednym klikiem to się instaluje). Są spisy treści i co tam trzeba. To są akurat ksiażki referencyjne, można czytać na komputerze.

Uciekam czytać swoją wersję antivirals!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *