Odcinek 9: Jak poradzić sobie ze zniechęceniem i rosnąć pomimo przeciwności?

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Co znajdziesz w 9. odcinku podcastu Przygarnij Spokój: Jak poradzić sobie ze zniechęceniem i rosnąć pomimo przeciwności? Mam dla Ciebie krótki opis!

Połowa szalonego roku już za nami.

Co zrobić z ta drugą połową? Czy masz na nią pomysł?

Masz w sobie ziarenko niepokoju połączone ze stanem zmęczenia, dryfowania… Nie możesz myśleć, nie jesteś kreatywna, nie wiesz, w którą stronę pójść? Jeśli czujesz coś podobnego: To normalne (po całej tej huśtawce emocjonalnej).
Czy jesteś jedną z tych osób, która nagle dostrzegła, że nie da się ciągle chodzić i mówić to tylko stres, to tylko emocje?
Czy może jesteś tą osobą, która miała już narzędzia do tego, żeby poradzić sobie z zupełnie inną rzeczywistością?

Czy myślisz sobie właśnie teraz:

„Miałam marzenia, chciałam jechać na wakacje, zacząć biznes… Wszystkie moje świąteczne postanowienia zostały zaprzepaszczone”.

„Czy to znaczy, że przez najbliższe 6 miesięcy mogę nic nie robić? Nie warto się starać? Czy ten rok jest stracony?”

Wiesz, że dobry plan jest sto razy lepszy niż biegnięcie siłą rozpędu nad przepaścią?

Z tego odcinka dowiesz się, jak nie walczyć z kołem pór roku i dzięki temu dać sobie w życiu sporo luzu i… odetchnąć. Wiesz, to ten moment kiedy już naprawdę nie wiesz, co robić teraz… bo nic nie wychodzi, a chciałabyś rosnąć. Zastanawiasz się: czemu jestem w tym miejscu, gdzie jestem? Czemu nie jestem na szczycie, skoro wszyscy są dalej?

Poznasz moją perspektywę na życie, która może odmienić Twoją wizję na kolejne pół roku Twojego życia. Ta perspektywa pomogła mi zarówno w życiu osobistym, jak i w moim biznesie.

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych, iTunes i Spotify.
Wystarczy, że wstukasz ” Przygarnij Spokój “.

Ten odcinek przydał Ci się? Zapraszam Cię na mojego Instagrama:  klaudyna.hebda. Oznacz mnie w Instastories, kiedy słuchasz tego podcastu @klaudyna.hebda.

Napisz do mnie wiadomość. Podziel się ze mną: W jaki sposób akurat TEN ODCINEK Ci pomógł? Może chciałabyś, żebym poruszyła jakiś temat? Daj znać. Jesteś moją inspiracją.

 

Dołącz do grupy słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój:

Dołącz do grupy na Facebooku dla słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój

Chcesz się poczuć spokojniej i bezpieczniej od razu?
Szukasz praktycznych rzeczy do stosowania w codziennym życiu, nie w psychoterapii?

Zapisz się do Akademii Klaudyny i skorzystaj z darmowego kursu o złości: https://klaudynahebda.pl/sklep/zapis-biblioteka-alchemiczki/

PS. Znasz moje eliksiry i roll-ony na emocje? To moje autorskie mieszanki olejków eterycznych do masażu. Nałóż kroplę eliksiru lub posmaruj roll-onem w okolicy skroni, serca i pod kostką. Zacznij oddychać głęboko i spokojnie. Zrelaksuj się i odpocznij.

Roll-on na natłok myśli