Odcinek 6: Ile kosztują Cię emocje?

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Ile kosztują Cię emocje?

Ile naprawdę kosztuje Ciebie i Twoich bliskich pozostawanie w silnych emocjach, w lęku, w gniewie. Dlaczego ta wiedza jest tak ważna, by sobie poukładać rzeczy w głowie i zacząć prowadzić spokojne życie, konkretnie i na co dzień?

Większość osób żyje w przekonaniu, że emocje to coś metafizycznego. Nie można ich potrzymać w ręce, pogłaskać… Są ezoteryczne jak fale radiowe. Dlatego wielu ludziom wydaje się, że emocje nas nie kosztują. Więc jeśli przeżywam silne emocje, to wystarczy „wziąć się w garść”, czyli robić to, co mam do zrobienia, co wydaje się na co dzień ważne. Podobnie jeszcze spełnianie marzeń, wszystkich celów, które mamy… Co z ciężarem, który mamy, który wysysa Twoją energię? Jest to ciężar emocjonalny!

Emocji nie widać. Wychodzą po latach, kiedy zaczynają wypadać włosy, kiedy pada tarczyca, kiedy zaczynamy chodzić od lekarza do lekarza i nikt nie jest w stanie nam pomóc… I niby to wiemy, ale nas to nie porusza dopóki nie jest naprawdę źle. Z emocjami jest podobnie.

Zdaj sobie więc sprawę, że musisz nauczyć się (bo to jest umiejętność) być stabilna emocjonalnie, strategicznie rozbrajać emocje na co dzień, nie tylko raz w tygodniu u terapeuty i zrozumieć co jest stawką!

Zapraszam serdecznie do wysłuchania.

 

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych, iTunes i Spotify.
Wystarczy, że wstukasz PRZYGARNIJ SPOKÓJ.

To nie wszystko!

 

Ten odcinek przydał Ci się? Zapraszam Cię na mojego Instagrama:  klaudyna.hebda. Oznacz mnie w Instastories, kiedy słuchasz tego podcastu @klaudyna.hebda.

Napisz do mnie wiadomość. Podziel się ze mną: W jaki sposób akurat TEN ODCINEK Ci pomógł? Może chciałabyś, żebym poruszyła jakiś temat? Daj znać. Jesteś moją inspiracją.

 

Dołącz do grupy słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój:

Dołącz do grupy na Facebooku dla słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój

 

Chcesz się poczuć spokojniej i bezpieczniej od razu?
Szukasz praktycznych rzeczy do stosowania w codziennym życiu, nie w psychoterapii?

Zapisz się do Akademii Klaudyny i skorzystaj z darmowego kursu o złości: https://klaudynahebda.pl/sklep/zapis-biblioteka-alchemiczki/

PS. Znasz moje eliksiry i roll-ony na emocje? To moje autorskie mieszanki olejków eterycznych do masażu. Nałóż kroplę eliksiru lub posmaruj roll-onem w okolicy skroni, serca i pod kostką. Zacznij oddychać głęboko i spokojnie. Zrelaksuj się i odpocznij.

Roll-on na silne emocje