Odcinek 6: Ile kosztują Cię emocje? - Klaudyna Hebda Blog

Odcinek 6: Ile kosztują Cię emocje?

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Ile kosztują Cię emocje?

Ile naprawdę kosztuje Ciebie i Twoich bliskich pozostawanie w silnych emocjach, w lęku, w gniewie. Dlaczego ta wiedza jest tak ważna, by sobie poukładać rzeczy w głowie i zacząć prowadzić spokojne życie, konkretnie i na co dzień?

Większość osób żyje w przekonaniu, że emocje to coś metafizycznego. Nie można ich potrzymać w ręce, pogłaskać… Są ezoteryczne jak fale radiowe. Dlatego wielu ludziom wydaje się, że emocje nas nie kosztują. Więc jeśli przeżywam silne emocje, to wystarczy “wziąć się w garść”, czyli robić to, co mam do zrobienia, co wydaje się na co dzień ważne. Podobnie jeszcze spełnianie marzeń, wszystkich celów, które mamy… Co z ciężarem, który mamy, który wysysa Twoją energię? Jest to ciężar emocjonalny!

Emocji nie widać. Wychodzą po latach, kiedy zaczynają wypadać włosy, kiedy pada tarczyca, kiedy zaczynamy chodzić od lekarza do lekarza i nikt nie jest w stanie nam pomóc… I niby to wiemy, ale nas to nie porusza dopóki nie jest naprawdę źle. Z emocjami jest podobnie.

Zdaj sobie więc sprawę, że musisz nauczyć się (bo to jest umiejętność) być stabilna emocjonalnie, strategicznie rozbrajać emocje na co dzień, nie tylko raz w tygodniu u terapeuty i zrozumieć co jest stawką!

Zapraszam serdecznie do wysłuchania.

 

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych, iTunes i Spotify.
Wystarczy, że wstukasz ” Przygarnij Spokój “.

Przydał Ci się? Otaguj mnie na instagramie @klaudyna.hebda i napisz mi wiadomość prywatną jak Ci pomógł <3

 

 

 

Czujesz, że przez silne emocje, życie Ci mija?

Wybuchasz na siebie albo na innych?

Chcesz się poczuć spokojniej i bezpieczniej od razu?

Szukasz praktycznych rzeczy do stosowania w codziennym życiu, nie w psychoterapii?

Zapisz się na bezpłatny kurs:

Kliknij tutaj