Odcinek 2: W jaki sposób rozwinęłam firmę mimo załamania nerwowego?

Kategorie:
Podziel się z innymi:

 

Wielu ludziom wydaje się, że osoby, którym się coś udało niczego się nie boją, albo że podejmują jakieś ryzyko, którego normalnie inne osoby nie potrafią podjąć. Albo mają niezwykłe szczęście w życiu. I każdy chce pokazać “kiedyś było źle, podjąłem ryzyko i osiągnąłem sukces”.

Czy czasami myślisz, że coś z Tobą jest nie tak bo nie osiągasz sukcesów jak inni?

Takie myślenie bierze się z tego, że patrzymy na efekt a nie na drogę. Nikt nie pokazuje górki, która jest pomiędzy.

Wiele osób, kiedy im mówiłam o pomyśle tego podcastu, odradzało mi go. Powiedziały: “Wiesz co Klaudyna? Ty się w ogóle nie przyznawaj, że miałaś załamanie nerwowe, bo ludzie pomyślą, że jesteś jakaś nienormalna. Albo że nie mogą Ci zaufać, albo to wykorzystają przeciwko Tobie.”

Natomiast, ja sobie powiedziałam: NIE! Podjęłam taką decyzję, że chcę wam o tym powiedzieć, ponieważ mam bardzo jasną intencję. Chcę wam pokazać, że pomimo tego jakie emocje teraz czujecie, jakie macie emocje w tym momencie życia, to nie znaczy, że musicie odkładać życie na później!

Że pomimo tych emocji, jakie teraz macie, jeśli się wam wydaje, że coś jest z wami nie tak, że są bardzo silne, że wam życie przecieka – to pomimo tego nadal można zasiać różne ziarenka w swoim życiu i równocześnie sobie z tymi emocjami radzić. Nie czekać dalej!

Jak rozwinęłam firmę pomimo załamania nerwowego? Zapraszam do słuchania!

 

50 sposobów jak powiedzieć "nie", bez poczucia winy

Pobierz ściągawkę, która przyda Ci się, kiedy masz poczucie winy, gdy musisz powiedzieć nie… bo wiesz, w głębi serca, że jakaś sytuacja Cię skrzywdzi albo zabierze masę twojego czasu…

Gdy czujesz się źle, jeśli powiesz “nie”, ale potem czujesz się jeszcze gorzej, bo musisz ponieść konsekwencje tego na co się zgodziłaś… i często po kryjomu zaczynasz czuć żal do osoby, która Cię poprosiła.

Mimo, że zgodziłaś się TY.

Pobierz

 

Podobał Ci się odcinek 2 podcastu?

Podziel się nim dalej! Dasz mi wtedy znać, że temat jest dla Ciebie ciekawy <3