Odcinek 12: Jak przełamać się do założenia własnej firmy? 7 lekcji dla osób, które boją się porażki.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Co znajdziesz w 12. odcinku podcastu Przygarnij Spokój: Jak przełamać się do założenia własnej firmy? 7 lekcji dla osób, które boją się porażki.

Ten odcinek jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz w życiu zrobić coś więcej, ale boisz się porażki.
  • Myślisz, że to jeszcze nie jest dobry czas, żeby zawalczyć o swoje marzenia.
  • Nie wiesz, czy pomysł, który masz, po prostu zadziała.
  • Obawiasz się, tego, że jeśli wyjdziesz ze swoją ideą do ludzi, to oni Cię wyśmieją.
  • Chcesz stworzyć coś dla innych, na własnych zasadach, ale nie chcesz czuć się niepewnie.
  • Nie do końca wiesz, czy prowadzenie firmy to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Nie każdy musi i może mieć firmę. To nie jest droga życia dla każdego. Jeśli jednak chcesz coś stworzyć, założyć własną firmę to pojawia się wiele obaw…

Zaczęłam od 0. Z niczym, z niewielką ilością oszczędności. Mieszkałam w niewielkim pokoiku z rodzicami, później przeprowadziłam się do domu bez wody. Nie było stać mnie na remont. Nie miałam doświadczenia biznesowego, nikt tego nie uczy. W szkole też nie… Teraz rok do roku firma się pięknie rozrasta.

Jestem w tej podróży od 5 lat i mam spore doświadczenie w tym obszarze.  Mogę z całą pewnością powiedzieć Ci, że to niesamowita podróż.

Tworzenie własnych marzeń, firmy, ścieżki kariery, rozwoju osobistego… To może być piękna przygoda. Trzeba się na nią przygotować. Czasami zejdziesz ze ścieżki. Zrobisz kilka kroków do tyłu…

Ważne jest to, żeby trzymać się tego, co Cię napędza. Ucz się, bez względu na dyskomfort. Zrób pierwszy krok, mimo że nie wiesz, gdzie ta ścieżka Cię prowadzi.

Opowiem Ci o 7 lekcjach, których się nauczyłam. To, co chcę Ci przekazać, jest wyjątkowe. To nietypowa wiedza, jakiej nie nauczysz się z książek. To praktyczne wskazówki, które chciałabym dostać od kogoś kilka lat temu… Ty możesz otrzymać je już teraz, na początku swojej drogi.

Znasz osobę, która myśli o założeniu własnej firmy? Koniecznie jej go podeślij!

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych, iTunes i Spotify.
Wystarczy, że wstukasz PRZYGARNIJ SPOKÓJ.

Ten odcinek przydał Ci się? Zapraszam Cię na mojego Instagrama:  klaudyna.hebda. Oznacz mnie w Instastories, kiedy słuchasz tego podcastu @klaudyna.hebda.

Napisz do mnie wiadomość. Podziel się ze mną: W jaki sposób akurat ten odcinek Ci pomógł? Może chciałabyś, żebym poruszyła jakiś temat? Daj znać. Jesteś moją inspiracją.

 

Dołącz do grupy słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój:

Dołącz do grupy na Facebooku dla słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój

Chcesz się poczuć spokojniej i bezpieczniej od razu?
Szukasz praktycznych rzeczy do stosowania w codziennym życiu, nie w psychoterapii?

Zapisz się do Akademii Klaudyny i skorzystaj z darmowego kursu o złości: https://klaudynahebda.pl/sklep/zapis-biblioteka-alchemiczki/

PS. Znasz moje eliksiry i roll-ony na emocje? To moje autorskie mieszanki olejków eterycznych do masażu. Nałóż kroplę eliksiru lub posmaruj roll-onem w okolicy skroni, serca i pod kostką. Zacznij oddychać głęboko i spokojnie. Zrelaksuj się i odpocznij.

Roll-on na natłok myśli