Odcinek 11: Jak użyć podświadomości i energii lasu do głębokiego relaksu?

Oceń ten post
Kategorie:
Podziel się z innymi:

Co znajdziesz w 11. odcinku podcastu Przygarnij Spokój: Jak użyć podświadomości i energii lasu do głębokiego relaksu?

Mam dla was nietypową technikę. Wykryłam ją intuicyjnie, kiedy byłam na krótkim urlopie. To wykorzystywanie energii lasu, energii drzew, energii roślin do głębokiego odpoczynku.

Lubisz chodzić na spacery do lasu? To dobrze! Ja też, ale czy wiesz, że dzięki mojej technice możesz odpocząć jeszcze lepiej?

Czasem jest tak, że idziesz do lasu, widzisz te wszystkie piękne drzewa i rośliny, ale Twój umysł jest wszędzie, tylko nie tam gdzie powinien. 

Myślisz sobie: Co muszę zrobić, żeby odpocząć TERAZ?

Odpoczynek jest niezwykle ważny. To kwestia pracy z podświadomością. 

Jeśli nie odpoczywasz dobrze i głęboko, Twoja energia życiowa i osobista ulatuje…

Wydaje się, że energii życiowej nie widać, nie jest widoczna jak rana, katar, skaleczenie. Jeśli przyjrzysz się swojemu życiu, to zauważysz, gdzie Twoja energia życiowa wycieka.

Jest widoczna w momencie kiedy w Twojej pracy się nie układa, w Twoim związku, kiedy wybuchasz, kiedy nie realizujesz swoich marzeń, pragnień. Wyciek energii jest tak samo realny jak fizyczna choroba.

Możesz powiedzieć, że nie masz przestrzeni emocjonalnej, żeby odpocząć od wszystkiego, co dzieje się na co dzień… Jednak dobrze byłoby mieć minimalna umiejętność radzenia sobie z tą sytuacją.

Nie odbieraj sama sobie możliwości leczniczej, jaką daje Ci kontakt z naturą, drzewami, roślinami, czy olejkami eterycznymi…

Mam dla Ciebie 3 kroki, jeśli chcesz prawdziwie odpocząć. Możesz to dopasować do siebie, jak Ci pasuje :-). To prosty sposób, jak wykorzystać energię lasu do głębokiego odpoczynku, który pomoże się zregenerować. Po to, żeby mieć więcej energii do bycia z rodziną, tworzenia…

PS. Podeślij podcast komuś bliskiemu, kto może tego BARDZO potrzebować… :-)

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych, iTunes i Spotify.
Wystarczy, że wstukasz PRZYGARNIJ SPOKÓJ.

Ten odcinek przydał Ci się? Zapraszam Cię na mojego Instagrama:  klaudyna.hebda. Oznacz mnie w Instastories, kiedy słuchasz tego podcastu @klaudyna.hebda.

Napisz do mnie wiadomość. Podziel się ze mną: W jaki sposób akurat ten odcinek Ci pomógł? Może chciałabyś, żebym poruszyła jakiś temat? Daj znać. Jesteś moją inspiracją.

 

Dołącz do grupy słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój:

Dołącz do grupy na Facebooku dla słuchaczek podcastu Przygarnij Spokój

Chcesz się poczuć spokojniej i bezpieczniej od razu?
Szukasz praktycznych rzeczy do stosowania w codziennym życiu, nie w psychoterapii?

Zapisz się do Akademii Klaudyny i skorzystaj z darmowego kursu o złości: https://klaudynahebda.pl/sklep/zapis-biblioteka-alchemiczki/

PS. Znasz moje eliksiry i roll-ony na emocje? To moje autorskie mieszanki olejków eterycznych do masażu. Nałóż kroplę eliksiru lub posmaruj roll-onem w okolicy skroni, serca i pod kostką. Zacznij oddychać głęboko i spokojnie. Zrelaksuj się i odpocznij.

Roll-on na natłok myśli