Zestawy olejków eterycznych na Dzień Mamy!

dla mamy

Dzień dobry,

Witam Cię serdecznie!
Jeśli nie śledzisz FAcebooka, to może nie wiesz, że u mnie bardzo gorący okres. Destyluję wody kwiatowe w miedzianych alembikach (na pierwszy ogień poszła mirra i kadzidło), przygotowuję świetne mydełka potasowe do golenia i inne tego typu cuda, a nade wszystko próbuję się spakować na 9 dniowy wyjazd do Portugalii (już za 2 dni!).

Zanim jednak zniknę z horyzontu, przygotowałam w sklepie specjalne zestawy upominkowe z okazji Dnia Mamy.

Są jak zwykle pięknie zapakowane i pachnące.

Znajdziesz w nich świetny olejek lawendowy – wystarczy rozetrzeć w dłoniach kropelkę, przyłożyć dłonie do nosa i wdychać zapach – który na pewno przyda się nie jednej zabieganej Mamie!

Dobrałam także olejki wzmacniające odporność (cytrusowe) oraz olejek tymiankowy, który każda Mama powinna mieć w apteczce, na wypadek przeziębień.

dzien-mamy-0261

Jeśli zamówisz zestaw do godziny 10 w środę (im szybciej tym lepiej!), nadam go kurierem DPD.

Być może jutro będzie można dokupić jeszcze hydrolat mirrowo-kadzidłowy (prosto z miedzianego Alembika, 100ml/39zł), który jest świetny do cery naczyńkowej i dojrzałej, chociaż ja używam dla siebie cały czas (cera normalna). Niestety mam tylko 40 buteleczek (więcej jest już zaklepane, przygotowuję w krótkich seriach), więc jeśli Cię interesuje hydrolat, proszę napisz mi maila (klaudyna.hebda@gmail.com) – nie chcę go wystawiać, dopóki nie będę pewna, że trafią do mnie etykietki :)

dzien-mamy-0267

Co z robić z olejkami eterycznymi?

Olejki są bardzo mocno relaksujące, bardzo wydajne.

Świetne do aromatyzacji pomieszczeń (ja używam nawilżacza ultradźwiękowego), wystarczy kropelka na poduszkę na dobry sen lub kropelka rozprowadzona w dłoniach.

Olejki eteryczne używa się również w solach do kąpieli: wystarczy do soli albo ulubionego mydła kąpielowego dodać około 15 kropli i już!:)

Ja, z oczywistych względów, obdarowuję olejkami wszystkich wokół i jest to nie tylko pachnący, ale przede wszystkim praktyczny prezent:)

Podobał Ci się ten post? Podaj dalej!