Wiosenne warsztaty kosmetyczne w Warszawie! 25.04 – Zapraszam!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Kochani, po bardzo udanych warsztatach w Krakowie, chciałam zaprosić Was na warsztaty kosmetyki naturalnej w Warszawie – wybiorę się do stolicy 25 kwietnia, w sobotę o godzinie 15 – 15.30 (do dopracowania).

Idea jest taka, żeby pokazać Wam jak najwięcej, dlatego nazwożę Wam suszonych ziół i przyniosę też to, co się już pojawiło: przytulie, śledzienice może, gwiazdnice już są bardzo ładne:).

Warsztaty są przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych: będziemy korzystać z prostych, ale efektywnych technik i bardzo dużo rozmawiać o przeróżnych roślinach, ziołach i innych surowcach:).

Warsztaty odbędą się w pięknej kawiarni w centrum Warszawy – Mówisz Masz. Koniecznie zerknijcie na ich Facebooka, bo miejsce jest wizualnie bardzo piękne i już nie mogę się doczekać, aż spróbuję od nich czegoś pysznego!

 

Co będziemy robić?

Na każdych warsztatach, które prowadzę stawiam na pokazanie maksimum surowców: przywożę kilkadziesiąt olejków eterycznych, różne zioła – bardziej i mniej znane – pretekstem do rozmówi i wielu pytań.  Wszystko co przygotujecie, weźmiecie ze sobą, a trochę tego  będzie:). Będziemy pracować na najwyższej jakości olejach kosmetycznych (nierafinowane masło shea, masło kokosowe, oleje orzechowe etc.)

azaliowe pomadki do ust: pomadki do ust inspirujące  kolorami kwitnących azalii i wiśni:)

– energetyzujące peelingi: energetyzujące peelingi łąkowo-pączkowe

– masła do ciała

– pobudzające sole kąpielowe (magnezowe i klasyczne)

– zielone piaski kąpielowe (w wersji mlecznej oraz wegańskiej, jeśli jest taka potrzeba:)

Jeśli będziemy mieć ochotę, to zrobimy sobie kawę mniszkową albo jakąś z medycznymi grzybami, zobaczymy:)

Przywiozę Wam suszone kwiaty granatu, chińskie korzenie i inne takie – gdybyśmy w przerwach chcieli sobie porozmawiać na tematy około-kosmetyczne:)

Przyniosę Wam też kilka ciekawych książek: jeśli jest jakiś temat, który szczególnie Was interesuje i mam literaturę na ten temat napiszcie, to wezmę ze sobą!

W sobotę jadę jeszcze na kurs gemmoterapii, mam nadzieję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy (interesują mnie min. pączki jabłoni i ich zastosowanie kosmetyczne), więc również służę Wam pomocą!

 

Warsztaty będą trwać około 3 – 4 godzin (można przyjść wcześniej i pomóc mi się rozkładać, jeśli macie ochotę:)).

Część miejsc jest już zaklepana, zostało jeszcze kilka:)

Koszt warsztatów to 250 złotych/os.

Na miejscu można sobie zamówić kawę i inne pyszności w kawiarni, więc nie ma problemu z prowiantem:)

Proszę o wiadomość na e-mail klaudyna.hebda@gmail.com (i koniecznie dopisek “warsztaty”, żebym Was wyłoniła:))

 

Warsztaty w innych miastach

Często pytacie mnie o warsztaty w innych miastach: Wrocław, Katowice czy Gdańsk.

W dużym skrócie, chętnie się z Wami spotkam, jeśli podrzucicie mi fajne i ciekawe miejsce, gdzie możemy się rozłożyć:). Oczywiście, jeśli to jest jakaś dłuższa historia (np. Gdańsk czy drugi koniec Polski:)) to wtedy przygotowalibyśmy po prostu dwie grupy i musiałabym wpaść na dłużej:)

Planuję również na lato jeden albo dwa dłuższe warsztaty u mnie w domu (wtedy będziemy robić np. 3-4 rodzaje różnych kremów na różnych emulgatorach albo mydła etc, przez cały dzień, kuzynka nam ciasta upiecze (bo ja nie będę mieć czasu) i inne takie, natomiast dużo zależy od stanu zdrowia mojej Babci.

Maj mam prawie cały zajęty w związku z konferencjami naukowymi, studiami, w ostatnim tygodniu zapewne wyjeżdżam za granicę, ale czerwiec oprócz pierwszego weekendu jest otwartą kartą więc chętnie coś fajnego przygotuję!

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję Wam już teraz za tak duży odzew warsztatowy! Mimo, że oficjalnie jeszcze nie ogłaszałam ich na blogu, grupa już jest prawie pełna, ale jeszcze kilka osób zmieści :)

Do zobaczenia!

Podobał Ci się ten post? Podaj dalej!