[Vlog]: Przedsprzedaż olejku z oregano, przedłużona!

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry!

Kochani, na Waszą prośbę przedłużam ceny przedsprzedażowe olejku z dzikiego oregano górskiego o dwa tygodnie, do połowy marca (do 15 marca). Przypominam, że jest to olejek eteryczny wspomagający odporność i działający bardzo mocno przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.

Dlaczego przedłużam przedsprzedaż?

Wiem, że wielu z Was czeka na posty dotyczące zastosowania tego olejku. Tak się złożyło, że w tym tygodniu miałam w domu szpital i sama zaniemogłam (nie było najgorzej, ale uwierzcie, że  ciężko się w chorobie kręci filmy na YT), w związku z tym nie mogłam wywiązać się z przygotowania tych postów i vlogów. Dlatego, ceny promocyjne przedłużyłam jeszcze o dwa tygodnie, żebyście mieli czas zapoznać się z olejkiem, tak jak było założone na początku:). Oczywiście, kto zamówił wcześniej, otrzyma paczuszkę najprędzej jak się tylko da! Zacznę je rozsyłać od początku przyszłego tygodnia, więc im wcześniej zamówicie, tym wcześniej będą u Was!:)

Nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre, w między czasie dotarła do mnie zdecydowanie najnowsza pozycja z zakresu aromaterapii klinicznej, która w sprzedaży jest dopiero od 26 lutego:), więc będziemy jeszcze bardziej na bieżąco!

Przypominam Więc dwa linki:

[infobox maintitle=”Olejek z dzikiego oregano – sklep” subtitle=”klik!” bg=”orange” color=”black” opacity=”off” space=”30″ link=”https://klaudynahebda.pl/kategoria-produktu/sklep/olejki-eteryczne/olejek-z-oregano/”]

[infobox maintitle=”Więcej o olejku z oregano i zestawach” subtitle=”klik!” bg=”green” color=”black” opacity=”off” space=”30″ link=”https://klaudynahebda.pl/olejek-oregano-sklep/”]

all items in store and online 30% off now through june 30(7)

To tyle na dzisiaj, zapraszam Was do zajrzenia na bloga jutro, będzie coś biologicznego i nie-olejkowego!:)

ps2. Przygotowuję program na warsztaty, odbędą się prawdopodobnie 19-20 marca (niestety, nie dam rady wcześniej), już możecie rezerwować terminy:)

Podobał Ci się ten post? Podaj dalej!