Zatoki? Poznaj naturalne sposoby by mieć zdrowe zatoki.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

 

Cześć,

Masz chore zatoki i zastanawiasz się czy jest jakiś naturalny sposób, żeby sobie pomóc, to ten wpis jest dla Ciebie!

W sezonie dostaję od Was ciągle pytania o to jakich olejków eterycznych używać na chore zatoki. Jest ich kilka, ale jak zawsze będę z Tobą szczera:

Tak, jestem aromaterapeutką. Tak, pracuję z olejkami eterycznymi z dużym powodzeniem przy zatokach ALE chcę dać Ci najlepszą szansę, na powodzenie. Bo umówmy się, że jest Ci wszystko jedno, czy pomoże Ci aromaterapia czy gwiezdny pył z nory borsuka, żeby zadziałało, prawda?

Zdałam sobie sprawę, że w sieci jest masa poszatkowanych informacji w stylu: “weź sobie olejek xyz i popij wyciągiem tego i tego”, ale brakuje konkretnego systemu, który pomógłby Ci zrozumieć co w ogóle dzieje się w zatokach i na co dokładnie powinnaś szukać pomocy gdy chorują.

 

Pić witaminę C? Acerolę? Rosół?

Możliwe, że próbowałaś już wszystkiego naturalnego i działało to tak sobie, ale czy na pewno zrobiłaś to w systemie? To jest tak, że ZAWSZE będą pojawiać się nowe zioła, leki, olejki i badania, ale jedyne co naprawdę Cię interesuje to (o ile to możliwe) zlikwidowanie przyczyny.

Ani ja, ani najtęższe głowy nie są w stanie wypisać wszystkich ziołowych remediów, które pomogą każdemu. Gdyby była “jedna magiczna pigułka”, to nawet nie czytałabyś tej strony, bo problem by nie istniał.

 

Dlatego zamiast klasycznego zestawienia: “Weź 5 kropli olejku eterycznego” przygotowałam dla Ciebie coś więcej.

Po pierwsze co tydzień na blogu będą pojawiać się wpisy, w którym pokażę Ci co to jest Trójkąt Zatokowy i pod jakim kątem się ratować.

Po drugie, zapraszam Cię na darmowe, otwarte spotkanie, gdzie pokażę Ci System Zatokowca, czyli dokładny sposób w jaki używać olejków eterycznych krok po kroku, żeby zadziałać na Trójkąt Zatokowy.

Jest to otwarte spotkanie na żywo, żeby się zapisać kliknij tutaj:

zatoki

Dla porządku dwie rzeczy, żebyśmy się kochali:

Primo: wszystko co napiszę nie jest ekwiwalentem porady lekarskiej i farmaceutycznej.

Secundo: Zdaję sobie sprawę, że zatoki to skomplikowana sprawa. Ty mam nadzieję też. Ja daję Ci moją wiedzę w sposób, jaki potrafię, ale to Twoja odpowiedzialność zdecydować, czy pasuje do Twojego przypadku, spróbować i modyfikować.

Twoją odpowiedzialnością jest też dowiadywać się jak najwięcej rzeczy o SWOIM ZDROWIU i jedynym sposobem jest próbowanie jak działa u Ciebie. Twoją odpowiedzialnością jest szukanie informacji i wyciągnięcie wniosków, co Ci pasuje.

Zauważyłam, że internet rozleniwia. Wszędzie są artykuły w stylu: “Pij codziennie te 5 ziół i na pewno wyzdrowiejesz”. Nope.

ALE… Na szczęście jest masa sprawdzonych, potwierdzonych naukowo sposobów, które mogą Ci ulżyć nawet do momentu, że zapomnisz o antybio.

Jestem aromaterapeutką i moją odpowiedzialnością (którą sama sobie nałożyłam:)) jest pokazanie Ci najmocniej działających ziół, czyli olejków eterycznych na zatoki.

Nie jest wykonanie za Ciebie pracy, czyli napisanie doktoratu na temat zatok i podsunięcie Ci każdego możliwego sposobu na świecie, który może zadziała, a może nie. To Ty jesteś ekspertką od swojego ciała, a jeśli nie, to ten cykl Ci pomoże :-).

Piszę to dlatego, że chcę, żebyś miała efekty, a nie tylko powiedziała sobie:

“Przeczytałam kolejny artykuł”.

Dlatego postanowiłam wyjść poza aromaterapię i podsunąć Ci praktyczne sposoby na zatoki, z wyjaśnieniem DLACZEGO akurat te stosujemy. Po to, żebyś mogła dobrać je do siebie.

 

Cykl Zatokowy:

Cykl Zatokowy składa się z czterech wpisów, które będą dostępne tydzień po tygodniu. Zrobiłam je po to, żebyś mogła zacząć używać olejków eterycznych w połączeniu z innymi metodami. Tak, chcę, żeby Ci pomogło <3

W Cyklu znajdziesz następujące wpisy (co dzień nowy)

  • Trójkąt Zatokowy, czyli dlaczego moje zatoki bolą?
  • Płukanie zatok – starożytny sposób na zdrowe zatoki i co zrobić, żeby działało
  • Co pić, kiedy masz chore zatoki?
  • Zioła na zatoki, jeśli jestem alergikiem

 

Oprócz tego gwóźdź programu, czyli System Zatokowca. Spotkanie na żywo, gdzie powiem Ci jak dokładnie przerwać Trójkąt Zatokowy za pomocą najsilniejszych naturalnych esencji, czyli olejków eterycznych,

Kliknij tutaj, żeby się zapisać:

zatoki

Trójkąt Zatokowy, czyli dlaczego moje zatoki bolą?

Jeśli chcesz mi towarzyszyć w postach zatokowych, zacznij od pierwszego cyklu z serii. Jak zwykle, mówię metaforami i na luzie, więc nie spodziewaj się wykładu z anatomii.

To zaskakujące, jak czasami nie wiemy co dokładnie dzieje się w naszym ciele. Jasne, biologia była X lat temu ale …  ręka do góry, kto naprawdę pamięta jak funkcjonują aorty i przegródki serca? Jeśli jesteś lekarzem albo masz nadciśnienie, to się nie liczy ;-)

Z zatokami też tak jest. Nie chcę, żebyś spędzała każdą zimę na szukaniu remediów zatokowych “na ślepo”.

Po obejrzeniu tego filmu będziesz wiedzieć, czego dokładnie szukasz w roślinie czy leku.

To też podstawa Systemu Zatokowca, bo na podstawie Trójkąta Zatokowego będę mówić jak używać aromaterapii, więc nie pomijaj tego video:-)

Z filmu dowiesz się:

  • Co robią zatoki
  • Jaka jest najczęstsza przyczyna chorych zatok
  • Jak odróżnić zatoki chore “na chwilę” od przewlekłego zapalenia zatok
  • Co to jest Trójkąt Zatokowy i dlaczego musisz go znać, zanim weźmiesz się za jakiekolwiek naturalne metody
  • Gdzie aromaterapia może Ci najlepiej pomóc

 

Jesteś gotowa dowiedzieć się jak olejki eteryczne działają na zatoki? Zapisz się na najbliższe darmowe spotkanie na żywo (tak w internecie:)) i zaproś znajomych:)

Pozdrawiam serdecznie!

 

Ps. Jeśli czytasz ten wpis i myślisz sobie: “Tak to dla mnie!” i jest dla Ciebie wartościowy, podaj go dalej osobom, którym się przyda:-)

zatoki