Konkurs. Fotografia kulinarna – od zdjęcia do arcydzieła.

Kategorie:
Podziel się z innymi:

Dzień dobry,

Mam dziś dla Was długo wyczekiwany konkurs, w którym można wygrać książkę Fotografia kulinarna od zdjęcia do arcydzieła, Nicole S. Yung.

Książki są do zgarnięcia dwie – podobnie jak w przypadku książki Plate to Pixel zastanawiałam się, jak przygotować konkurs tak,żeby był w miarę sprawiedliwy i dostępny zarówno dla osób, które posiadają pewną wiedzę i profesjonalny sprzęt jak i dla tych, zaczynających swoją przygodę z fotografią.

Zapraszam!

ps. książki funduje Wydawnictwo Helion, wysyłkę funduję ja – stąd też wysyłam nagrodę tylko na terytorium Polski.

Bez przedłużania: krótki regulamin konkursu.

1. Co trzeba zrobić,żeby wygrać?

Trzeba nadesłać samodzielnie wykonane zdjęcie – temat zdjęcia to “Od lata do jesieni” i zdjęcie powinno dotyczyć szeroko pojętych kulinariów: może to być produkt, owoc, potrawa, wszystko mi jedno, byle obrazowało temat główny:-)

Podczas ostatniego konkursu pojawiły się kontrowersje co do tego, kto i czy na pewno jest autorem zwycięskich zdjęć. Wierzę w uczciwość ludzi i nie mam zamiaru, czasu, ani chęci sprawdzania każdego nadesłanego mi zdjęcia pod kątem plagiatu (nie na tym polega konkurs).

Za radą starszej stażem blogowej koleżanki, aby uniknąć niepotrzebnych emocji, proszę, jeśli robicie zdjęcie wsadźcie w kadr  małą karteczkę z napisem Ziołowy Zakątek. Myślę,ze to powinno uciąć jakiekolwiek spekulacje, w końcu chodzi o uczciwą zabawę!

Wybierzemy (ja i Pani z Helionu) dwa najciekawsze zdjęcia: tutaj możecie zobaczyć jak bardzo można było puścić wodze fantazji w poprzednim konkursie :-)

2. Do kiedy?

Do 16 września. Zdjęcia proszę wysyłać na adres atria@ziolowyzakatek.com.pl, koniecznie w temacie napiszcie: Konkurs od lata do jesieni! Staram się na bieżąco sortować emaile, jednak taki sposób wysyłania ułatwi mi sprawę, na wszelki wypadek, gdybym coś przeoczyła. Dziękuję!

3. Konkurs wiąże się z akceptacją regulaminu:

Przedmiotem konkursu są dwie książki “Od zdjęcia do arcydzieła”. Konkurs organizuję ja, czyli Atria z Ziołowego Zakątka.  Nagroda nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny.

Jedna osoba może wysłać dowolną ilość zdjęć, jednak może wygrać tylko jedną nagrodę:-)

Ponieważ sama funduję przesyłkę, wysyłam tylko w granice Polski.

Przesyłając zdjęcia wyrażacie zgodę na ich publikację na moim  blogu i  Facebooku.

Przesłanie zdjęcia jest równoważne z oświadczeniem,że jesteście jego autorami i maci do niego prawa autorskie.

To chyba tyle, regulamin wydaje mi się dość jasny i zdroworozsądkowy – jeśli macie jakieś pytania, dajcie znać!

 

Podoba się Wam taki temat konkursu? Kto weźmie udział?:-)