Zrób sobie prezent: rozwiązanie konkursu!

cytrusy (1 of 1)

Dzień dobry!

Dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, w którym można było wygrać moją książkę!

Wybór był bardzo bardzo trudny, mnóstwo mega ciekawych wypowiedzi, ale w końcu się udało: jeśli dostanę od Was maile z danymi, w poniedziałek skoro świt pojadę na pocztę busem i nadam nagrodę, przyjdzie w sam raz pod choinkę!

Książka powędruje do Kasi Stańczak (proszę, wyślij mi swój adres na maila klaudyna.hebda@gmail.com). Dodatkowo nagroda specjalna trafi do Anki, która wykonała coś, co totalnie mnie i Lenkę zatkało i możecie zobaczyć to poniżej:). Też poproszę o adres!

original

Doszły mnie słuchy, że nie dostaliście maila z zadaniem dla Newslettera. Posprawdzam ustawienia i wyślę go jutro jeszcze raz:)

Dziękuję Wam pięknie za udział.

A jeśli nadal szukacie pomysłu na prezent (i to niekoniecznie mojej książki;)) to polecam Wam cały cykl pod tytułem „Własnoręcznie zrobione prezenty”;)

[infobox maintitle=”Różne pomysły na samodzielnie zrobione prezenty” subtitle=”kilk!” bg=”orange” color=”black” opacity=”off” space=”30″ link=”http://klaudynahebda.pl/prezenty-z-ziolowym-zatkiem/”]

 

  • Anka

    Dziękuję bardzo:) Jest mi niezmiernie miło że akwarelka się spodobała :)))
    Adres już przesłałam, pozdrawiam gorąco Anka

  • Dziękuję, dziękuję Klaudyno i Lenko, jestem bardzo wzruszona :-) Adres poleciał.
    Pozdrawiam wszystkich i wszystkim gratuluję, bo wszyscy byli świetni. Tym bardziej mi miło, że wyróżniono mnie pośród tak wspaniałego grona :-)