Projekt fotograficzny #Sakura. Dołączycie?

sakura-8222

Dzień dobry,

Wiecie, że nadchodzi mój ulubiony czas? Czas, w którym mogę znów odświeżyć mój ulubiony wiosenny tekst na blogu – wpis o japońskiej ceremonii oglądania kwiatów wiśni, Hanami. Drodzy Państwo, nadchodzi bowiem front kwitnących wiśni!

Z tej okazji, z okazji celebracji wiosny, wykiełkował mi w głowie pomysł na wspólne zrobienie czegoś fajnego. Może w ten weekend.

Wymyśliłam sobie bowiem projekt fotograficzny #Sakura.

Na czym miałby polegać?

Po pierwsze trzeba wyjść z domu i pooglądać kwitnące drzewa. Mogą to być wiśnie, mogą to być mirabelki, mogą to być jabłonie. Popatrzeć sobie, powąchać, posłuchać bzyczących pszczół..

Następnie wyciągnąć aparat i spróbować uwiecznić piękno na zdjęciu. Nie ważne czy telefonem, kompaktem, czy super lustrzanką. To i tak nie jest najważniejsza rzecz, bo najważniejsze jest pooglądanie sobie tych kwiatów i pocieszenie się nimi:)

Potem można mi jedno zdjęcie, które uznajecie za najlepsze wysłać na adres atria@klaudynahebda.pl z dopiskiem „projekt Sakura” do 6 kwietnia. Z tych zdjęć stworzę wiśniowo-kwiatowo-wiosenną galerię, która może przekona innych do tego, aby wyjść na pole i pooglądać sobie przyrodę:).

Jeśli macie bloga, możecie podpisać się adresem bloga lub imieniem (wybór zostawiam Wam – jeśli chcecie, możecie stworzyć na swoim blogu wpis „projekt SAKURA” ze zdjęciami  i wtedy do Was podlinkuję).

W projekcie #Sakura uczymy się też minimalizmu: wszystkie kwiaty są piękne, ale proszę, żeby do mnie wysłać 1 zdjęcie. A na blogu we wpisie, jeśli chcecie taki przygotować umieścić maksymalnie trzy zdjęcia. Nie wiem jak Wam, ale ja zawsze mam problem z wyborem zdjęć: czasem dałabym 20, bo wszystkie mi się podobają!

Czy jest coś do wygrania?

Wygrać można kilka chwil skupienia na świeżym powietrzu i podniesienie swoich umiejętności fotograficznych:).

Pomysł zrodził się w mojej głowie i jeśli ktoś z Was chce dołączyć – zapraszam!

Jeśli nie, odgrażam się Wam, że i tak pójdę oglądać sama te kwiaty! :)

Są po prostu obłędne!

Pięknej wiosny!

ps. bardzo dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w konkursie BRITA za cierpliwość, proszę Was jeszcze o kilka dni wyrozumiałości, ponieważ synchronizujemy się z dziewczynami z innych blogów w konkurosowych ocenach, dzięki wielkie!

Written By
More from admin

Sesja – naturalne sposoby na przetrwanie sesji.

Dzień dobry, Dotarły do mnie jęki znajomych studentów. Zaczyna się sesja a...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *