Moje publikacje w czerwcu.

lato (1 of 1)-3

Dzień dobry,

Co robię kiedy mnie nie ma na blogu?

Podróżuję. Uczę się, Czytam. Gotuję. Kocham. Sprzątam. Planuję.  Piszę:-).

Co i gdzie piszę?

Przede wszystkim moje teksty znajdziecie w kilku czasopismach. Tradycyjnie, jest to miesięcznik Moje Gotowanie, gdzie mam cały dział „Slow food” (zazwyczaj cztery, soczyste strony ze zdjęciami:)). Mam też małą rubrykę we Wróżce (gdzie piszę raczej nie magicznie, ale za to bardzo ziołowo:)): tym razem będzie można przeczytać mój felieton o róży pachnącej. W zupełnie nowym magazynie Vita Rustica (czasem zastanawiam się, czy ja prowadzę Vita Rustica, doszłam do wniosku, że chyba nie, bo niby rustica, ale telefon, aparat i laptop zawsze są w pogotowiu!:)) przeczytacie o wiosennych przetworach:)

Jak widzicie, dzieje się i już pracuję nad kolejnymi artykułami! Uwielbiam pisać, sprawia mi to wielką frajdę i niezwykle cieszę się, że mogę współpracować z tytułami prasowymi, to bardzo satysfakcjonujące zajęcie:)

Pozdrawiam Was serdecznie!

Podobał Ci się wpis? Podaj dalej!

  • paulimilkyshake

    A ja strasznie sie ucieszylam jak Cie kiedys piwszy raz zobaczylam we Wrozce , pisemku kupowanym u mnie u rodzinie juz od wielu lat czytanum przez babcie ciocie mame no i mnie ;D spotkac cie tam to bylo tak jak spotkac kogos znajomego na obczyznie ahahah ;) milo strasznie :) pozdrawiam

  • Paweł

    Od jakiegoś czasu kupuję Moje Gotowanie regularnie, rzecz jasna Twój dział ZAWSZE czytam z wielkim zainteresowaniem :) Pozdrawiam!