Książki o ziołowych antybiotykach w okazyjnej cenie!

Herbal_Antivirals

Dzień dobry,

Dzisiaj przeglądałam sobie Amazon w poszukiwaniu ciekawych lektur (co jakiś czas coś mi wpada w oko, wiecie, podjarka intelektualna musi być;)) i okazało się, że wypatrzyłam bardzo dobrą okazję, którą nie omieszkam się z Wami podzielić.

Od kilku miesięcy zaczytuję się namiętnie w książce Stephena Buhnera Herbal Antibiotics. Ściągnęłam sobie wersję papierową i jest warta absolutnie każdego wydanego centa. Zacierałam ręce na drugą część tej świetnej serii:Herbal Antivirals (czyli za pierwszym razem mieliśmy o antybiotykach, teraz o roślinach antywirusowych).

Okazało się jednak że obydwie książki są w świetnych cenach w wersji elektronicznej! Otóż w wersji Kindle kosztują 2.99$ czyli 10 złotych, co jest naprawdę gratką! Myślę, że tak jak w przypadku wielu innych ziołowych książek tak i w tym kupię sobie kiedyś także wersję papierową, ale przyznajcie, że jest dość spora różnica pomiędzy 22 dolarami (z wysyłką) a dolarami trzema!

Co najlepsze, nie trzeba mieć czytnika Kindle, żeby skorzystać z tej oferty.

Wystarczy zarejestrować się na Amazonie, podpiąć zwykła kartę (ja mam normalną mastercard, taką której używam w bankomacie) i można sobie książkę czytać on-line, ściągnąć specjalny program na komputer albo na smartfon (ja na przykład mam także na telefonie), wszystko się Wam zsynchronizuje.

Gorąco polecam: mam już Herbal Anitivirals elektronicznie dla siebie, zamiast niej kupię w wersji papierowej książkę o rosołach!:)

Poniżej wysyłam Wam linki do oferty, pozwoliłam sobie podpiąć je pod własną afiliację: w dużym skrócie płacicie tyle samo, a ja dostanę od Amazonu parę centów, które mogę przeznaczyć na inne książki:-). Oczywiście możecie sobie sami wyszperać na Amazonie tytuły i linki, jeśli wolicie.

Z tego co zauważyłam, oferta trzydolarowa jest tylko na Amazonie amerykańskim. Ceny mogą się zmieniać, więc nie daję Wam gwarancji że jutro czy za miesiąc nadal będą takie same. W każdym razie, dziś jest tanio!

Angielski jest dość przystępny (moim zdaniem), można ściągnąć darmową próbkę i zdecydować, czy dacie radę językowo. Dodam, że ja się uczyłam angielskiego właśnie na takich książkach;)

Polecam Wam zaopatrzenie się w najnowszą edycję 2, która różni się dość znacząco od edycji pierwszej.

Pytacie też co jest w środku: jeśli nigdy nie byliście wcześniej na Amazonie, to wystarczy kliknąć na zdjęcie gdzie jest napisane „look inside” i pokaże się Wam darmowy podgląd, taki jak ten.

Książki Buhnera w wersji elektronicznej:

(Na Amazon.com, nie zauważyłam, żeby były dostępne na brytyjskim :( )

Herbal Antivirals: Natural Remedies for Emerging & Resistant Viral Infections

Herbal Antibiotics, 2nd Edition: Natural Alternatives for Treating Drug-resistant Bacteria

Książki Buhnera w wersji papierowej:

Jeśli możecie sobie pozwolić na wersję papierową i np. macie darmową wysyłkę do Waszego kraju, to na pewno nie będziecie żałować!

Wersja z Amazon.com:

Herbal Antibiotics, 2nd Edition: Natural Alternatives for Treating Drug-resistant Bacteria

Herbal Antivirals: Natural Remedies for Emerging & Resistant Viral Infections

Wersja z Amazon.co.uk:
Herbal Antivirals

Herbal Antibiotics

Tak wyglądają książki w aplikacji Kindle z poziomu przeglądarki internetowej (jednym klikiem to się instaluje). Są spisy treści i co tam trzeba. To są akurat ksiażki referencyjne, można czytać na komputerze.

Uciekam czytać swoją wersję antivirals!

buhner1 buhner2

herbalantibiotics

 • Goska

  Jest rownie na brytyjskim Amazonie, bo wlasnie kupilam. Dziekuje za informacje

 • nie dziala link do ksiazki o rosołach a zaciekawiło mnie to)

 • Obie :)
  Dzięki za rekomendację.

 • Olga

  Dzięki piękne za informację :) Kupiłam obie, bo mi się zwłaszcza do tych antybiotyków ziołowych świeciły oczy odkąd u Ciebie o tej książce przeczytałam :)

 • Przecież w Kindla możesz sobie wgrać niemal wszystko, nie musisz korzystać z usług amazonowej chmury. Co najwyżej przekonwertować a przy okazji powypieprzać wszystkie DRMy (jak się da).

 • Ja mam pełno książek tego typu jeszcze z dzieciństwa i po mamie :D.

 • Lila Wesołowska ale dlaczego kupujecie Kindle na Ebayu zamiast na Amazonie? W sensie nigdy tak nie robiłam, nie wiem czy się synchronizujje:)

 • Na angielskim eBayu jest po £3 ( wersja na Kindle).

 • Dziękuję! Od razu zakupiłam obie na Kindle :-)

  • Klaudyna

   To miłej lektury!

 • Szkoda, że zlikwidowałam kartę do płacenia w internecie :<
  Może się uda zwykłą… Bo to promocja idealna :D

  • Klaudyna

   Ja płacę zwykłą.

 • Agnieszka ‚Agnes’ Lelek po prostu podgląd po prostu sobie przejrzyj, jest tam spis treści. Pierwsza część szła ziołami + szczepami bakterii. Masz to pod „Look inside”, trzeba na okładkę kliknąć:)

 • Można sie dowiedzieć więcej o ksiażce?Jaskie schorzenia i zioła?Na angielskim ebayu są po ok 14 funtów.Pozdrawiam.