Andrzejki z Ziołowym Zakątkiem.

Dzień dobry,

I stało się.

Już kilka osób  luźno pytało mnie:

– Hej, może poprowadziłabyś warsztaty? (z gotowania/robienia serów/Wordpressa /bo wedle moich koleżanek mniej lub bardziej bliskich, jestem WordPressowym guru, co nie do końca rozumiem;-)/).

Tym razem, mniej luźno, zapytała mnie koleżanka, Jagoda (na prawdę ma na imię Justyna, ale i tak będę ją do końca życia nazywać Jagodą). Poprosiła mnie o współprowadzenie Andrzejek: chciała zrobić coś ciekawego i niesztampowego – doszła do wniosku, że zioła będą w sam raz!

W ten oto sposób, 1 grudnia (bardzo żałujemy, że 30 listopada sala będzie zajęta), można mnie będzie spotkać na Andrzejkach na ul. Czarnowiejskiej 4 w Krakowie.

Chciałabym opowiadać o ziołach, mniej lub bardziej związanych z miłością i kobiecością, jednak przyznam, że nie mam jeszcze gotowego programu – na razie w wolnych chwilach wgłębiam się we właściwości i  magię owoców dzikiej róży. Myślę,że będzie się działo! W ten weekend mam studia zielarskie, więc może coś ciekawego mi się nasunie:-)

Na Andrzejki można się zapisać na stronie lackowa.pl, wpisowe to 20 zł: w tym lampka wina oraz materiały (ja ze swojej strony będę szukała co ciekawszych ziół). Pomimo,że Andrzejki są winno-magiczne, obiecałam sobie,że nie będę piła wina – mam jednak dość słabą głowę na takie zabawy;-)

Wiecie, brałam udział w wielu konferencjach naukowych, niektóre sama organizowałam, natomiast nigdy nie denerwowałam się tak jak przed tym spotkaniem :-)

Może, do zobaczenia, z niektórymi z Was?

ps. nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podoba plakat:)

 • Koliberek

  Oj chyba będę musiała zrobić wszystko ,żeby być w pracy , bo zapowiada się ciekawy wieczór w Winnym Gronie

  • Jak Ci za to płacą, to czemu się nie wybrać;)

 • Anial

  Oj, ja też bardzo żałuję, że 30 listopada sala będzie zajęta, bo.. w sobotę rano MUSZĘ wyjechać na weekend do Mamy, no nie mam szans, chlip…

  • Może innym razem!
   Planujemy z Jagodą różne dziwne rzeczy na wiosnę;)

 • no to się wybieramy :)

 • Konrad

  Hmmm, takim cyklem o WordPressie też bym w sumie nie pogardził ;)

  • Przepadnij, bo mam już dwa posty o WordPressie napisane, ale nie mam czasu na publikację:D:D

 • hajduczek

  Może mogłabyś polecić jakiś tani nocleg w Krakowie? Chętnie wzięłabym udział w takich warsztatach, chętnie poznałabym Ciebie i chętnie odwiedziłabym Kraków, bo dawno w nim nie byłam…
  Pozdrawiam gorąco!

  • Hej!

   Z tego co wiem, można przenocować w akademiku UJ (np. Żaczek) albo AGH, za kilkadziesiąt złotych.

   Jakbym mieszkała sama, to bym Cię przenocowała…